BATO Rozcieńczalnik Aceton ODTŁUSZCZACZ 5L
103,95 
Ilość
Wysyłka do 1-3 dni roboczych


  Wszystkie wysyłki realizujemy kurierem UPS

 

Cennik:
do 30 kg - 20 zł
od 30 kg do 60 kg - 28 zł

paleta - 150 zł

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy z kurierem który przyniósł paczkę sporządzić protokół strat.

Reklamacje należy przesyłać na adres:
biuro@farbydodrewna.pl

Zwroty należy kierować na adres:

Farbydodrewna.pl
ul. Wierzbicka 26/44 (Plac Techpark)
26-600 Radom

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

BATO Rozcieńczalnik ZMYWACZ ODTŁUSZCZACZ Aceton 5L

Przeznaczenie:

Rozcieńczalnik przeznaczony jest do rozcieńczania wyrobów nitrocelulozowych (klei) i wyrobów lakierowych, do mycia urządzeń malarskich, ale przede wszystkim do odtłuszczania powierzchni.

Stosowanie:

Należy go dodawać do wyrobu małymi porcjami, stale mieszając, aż do uzyskania lepkości roboczej. Przed użyciem przeprowadzić próbę na małej ilości produktu.

W przypadku odtłuszczania/zmywania starych powierzchni należy zaaplikować produkt najlepiej na bawełnianą szmatkę i przecierać wskazaną powierzchnię.

UWAGA!

Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy, może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszenie lub pękanie skóry.

Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła/iskrzenia otwartego ognia gorących powierzchni - Palenia wzbronione. Przedsięwziąć środki ostrożności zapobiegające statycznemu rozładowaniu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć, nadal płukać. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. Zawartość/pojemnik usuwać do firm posiadających odpowiednie uprawnienia, zgodnie z krajowymi międzynarodowymi przepisami.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również