Caparol Deco-Lasur LAZURA do wnętrz MATOWA 5L

482,77 
Ilość
Wysyłka ok. 2-7 dni

InPost logo  Wszystkie nasze zamówienia (z wyjątkiem paletowych) wysyłamy korzystając z usług firmy InPost - zamówienia są dotarczane naprawdę szybko, a uszkodzenia prawie nie mają miejsca ☺️


Chcemy być z Państwem uczciwi, dlatego od razu wyjaśniamy, dlaczego koszt wysyłki jest zmienny:
z uwagi na różnorodną pojemność naszych produktów, koszt wysyłki jest silnie uzależniony od całościowej wagi zamówienia + do każdego produktu zostaje automatycznie doliczony ciężar opakowania o wartości od 0.5kg (pojemność produktu maks. 1L) do 1.0kg (pojemność produktu większy niż 1L). 

Dodatkowo, doceniamy realizację płatności za zamówienie przelewem tradycyjnym, stąd koszt wysyłki w przypadku wyboru płatności "Przelew na konto" jest o 1zł tańszy ☺️

  Waga przesyłki Płatność tradycyjna (Przelew na konto)  Płatność online (Przelewy24)  Płatność za pobraniem 
InPost Kurier  do 13kg                   13.00zł          14.00zł          18.00zł
  do 34kg                   17.00zł          18.00zł          22.00zł
  do 65kg                   29.00zł          30.00zł          32.00zł
  do 90kg                   39.00zł          40.00zł          40.00zł
  do 200kg (wysyłka paletowa)                  150.00zł        150.00zł        200.00zł
  powyżej 200kg (wysyłka paletowa)                  300.00zł        300.00zł        380.00zł
InPost Paczkomat do 3kg                   12.00zł          13.00zł -
  do 21kg                   14.00zł          15.00zł -
  do 30kg                   25.00zł          26.00zł -

Ups! Coś się stało z paczką? Spokojnie! Skontaktuj się z nami pod numer: 726 599 700, a na pewno coś wspólnie wymyślimy :) 

Dostarczono nieprawidłowy produkt? Z góry przepraszamy! Pomyłki zdarzają się najlepszym, także bardzo prosimy o wyrouzmiałość, swój błąd na pewno naprawimy :) 

Co by się nie działo, reklamacje, bądź zwroty produktów prosimy przesyłać na naszego ogólnego maila:

biuro@farbydodrewna.pl

A produkty, prosimy odesłać na adres naszego magazynu:

MAGAZYN SKYBUD s.c. Adrian Konieczny, Paweł Chlebowicz 
ul. Rapackiego 21a, 
71-467 Szczecin 


UWAGA! Jeśli opakowanie produktu ma wgniecenia lub jest zdeformowane, ale ciecz nie wydostała się na zewnątrz, to zjawsko nie wpływa na ostateczną jakość produktu, dlatego taka reklamacja będzie uważana jako bezzasadna. 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘUWAGA! Jesteśmy w stanie stworzyć każdy wymarzony kolor bazując na palecie kolorów RAL, NCS i innych

    Posiadamy mieszalnik, dzięki któremu jesteśmy w stanie od ręki przygotować i wysłać, każdy wybrany kolor w pożądanej pojemności, a przy więszych zamówieniach niż jedna puszka, jesteśmy w stanie obniżyć znacząco ostateczną cenę zakupu. Cena jest mocno uzeleżniona od wybranego koloru z powodu bardzo zróżnicowanych cen pigmentów kolorystyczncyh i baz produktowych. 


Deco-Lasur matt 5L
Matowa, dyspersyjna lazura do powierzchni wewnętrznych.

Zastosowanie:
Lazura do wnętrz do wykonywania dekoracyjnych powłok lazurniczych wewnątrz pomieszczeń. Przeznaczona do stosowania na gładkich podłożach i tynkach. We wnętrzach do wykonywania dekoracyjnych powłok na tapetach typu „Rauhfaser” i z włókna szklanego jak również FantasticFleece i MultiStructurStyle.

Właściwości:

Hydrofobowa
Odporna na szorowanie na mokro -  2 klasa wg PN EN 13 300
Dyfuzyjna
Wysoce przyczepna do podłoża
Wodorozcieńczalna, przyjazna dla środowiska, o słabym neutralnym
- Tiksotropowa
- Transparentna
- Standard E.L.F.
kolorBiała – transparentna (przeźroczysta)
- stopień połysku: matowy
skala krycia: transparentna
spoiwo: Dyspersja tworzyw sztucznych według DIN 55945.
wydajność: Ok. 80-100 ml/m2 na jedną powłokę. W zależności od chłonności i struktury podłoża zużycie może być odpowiednio większe. Podane wartości są danymi orientacyjnymi. Dokładne zużycie należy ustalić na podstawie bezpośredniej próby na obiekcie.
warunki obróbki:  +5°C dla otoczenia i podłoża.
czas schnięcia:W zależności od zastosowanej techniki lazurowania kolejne warstwy należy nakładać metodą „mokrym w mokre” lub pomiędzy nanoszeniem kolejnych warstw pozostawić 12 godzinne przerwy technologiczne. W niższych temperaturach i przy wyższej wilgotności powietrza czasy te ulegają wydłużeniu.
czyszczenie narzędzi: wodą (natychmiast po użyciu)

Instrukcje stosowania znajdą Państwo w zakładce "Porady" tuż za zakładką "Opis produktu", która jest teraz wyświetlana, a poniżej Karta informcyjno-techniczna i Karta charakterystyki od producenta.

Karta informacyjno-techniczna
Karta charakterystyk
Atest Higieniczny
Deklaracja

 

Wymagany stan podłoża
Podłoże musi być nośne, suche, czyste oraz pozbawione substancji zmniejszających przyczepność.

Przygotowanie podłoża
Sposób przygotowania podłoża zależy od jego rodzaju i właściwości. Przestrzegać wytycznych zawartych w kartach technicznych produktów użytych do przygotowania podłoża.

Wskazówki:
Lazury ścienne to środki bezbarwne, które eksponują barwę i fakturę podłoża. Poprzez kolor, stopień rozcienczenia, grubość warstwy lazury, rodzaj użytego narzędzia oraz chłonność i stan podłoża możemy wpływać na ostateczny wygląd powłoki. W celu uzyskania właściwego efektu niezbędne jest wykonanie próby na obiekcie. Wrażenie dużego kontrastu uzyskuje się nanosząc zabarwioną na ciemny kolor lazurę na jasną warstwę pośrednią.

Sposób nakładania
Do nanoszenia lazury DecoLasur nadają się używane szczotki malarskie, pędzle, gąbki naturalne lub szmatki. Wybór odpowiedniego narzędzia zależy od wybranej metody lazurowania.

Układ warstw na przygotowanych podłożach

Warstwa pośrednia:
Wykonać środkiem Caprol-Haftgrund, Putzgrund 610, MultiStrukturStyle. Matowe farby dyspersyjne, ze względu na swoją chłonność nie nadają tylko pod pewnymi warunkami jako warstwa pośrednia. Po wykonaniu warstwy pośredniej powierzchnie przeznaczone do lazurowania muszą być jednolite kolorystycznie i równomiernie chłonne.

Warstwa końcowa:
Malować 1–3 razy lazurą Deco-Lasur matt zabarwioną w systemie ColorExpress lub barwnikami CaparolColor (dawana AlpinaColor) lub Amphibolin Voll- und Abtönfarbe (AVA). W celu uzyskania odpowiedniej konsystencji roboczej lazurę DecoLasur matt można rozcieńczyć maks. 20% środka CapaSol LF.
W wypadku lazurowania powierzchni pokrytych tapetami FantasticFleece ustawić konsystencję robocza lazury dodając 15 % środka CapaSol LF lub wody. Przestrzegać wytycznych zawartych w kartach technicznych tych tapet.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również