Caparol Haftprimer GRUNT Farba renowacyjna PODKŁAD do drewna, metalu 2,4L

246,42 
Ilość
Wysyłka ok. 2-7 dni
Kolor:

InPost logo  Wszystkie nasze zamówienia (z wyjątkiem paletowych) wysyłamy korzystając z usług firmy InPost - zamówienia są dotarczane naprawdę szybko, a uszkodzenia prawie nie mają miejsca ☺️


Chcemy być z Państwem uczciwi, dlatego od razu wyjaśniamy, dlaczego koszt wysyłki jest zmienny:
z uwagi na różnorodną pojemność naszych produktów, koszt wysyłki jest silnie uzależniony od całościowej wagi zamówienia + do każdego produktu zostaje automatycznie doliczony ciężar opakowania o wartości od 0.5kg (pojemność produktu maks. 1L) do 1.0kg (pojemność produktu większy niż 1L). 

Dodatkowo, doceniamy realizację płatności za zamówienie przelewem tradycyjnym, stąd koszt wysyłki w przypadku wyboru płatności "Przelew na konto" jest o 1zł tańszy ☺️

  Waga przesyłki Płatność tradycyjna (Przelew na konto)  Płatność online (Przelewy24)  Płatność za pobraniem 
InPost Kurier  do 13kg                   13.00zł          14.00zł          18.00zł
  do 34kg                   17.00zł          18.00zł          22.00zł
  do 65kg                   29.00zł          30.00zł          32.00zł
  do 90kg                   39.00zł          40.00zł          40.00zł
  do 200kg (wysyłka paletowa)                  150.00zł        150.00zł        200.00zł
  powyżej 200kg (wysyłka paletowa)                  300.00zł        300.00zł        380.00zł
InPost Paczkomat do 3kg                   12.00zł          13.00zł -
  do 21kg                   14.00zł          15.00zł -
  do 30kg                   25.00zł          26.00zł -

Ups! Coś się stało z paczką? Spokojnie! Skontaktuj się z nami pod numer: 726 599 700, a na pewno coś wspólnie wymyślimy :) 

Dostarczono nieprawidłowy produkt? Z góry przepraszamy! Pomyłki zdarzają się najlepszym, także bardzo prosimy o wyrouzmiałość, swój błąd na pewno naprawimy :) 

Co by się nie działo, reklamacje, bądź zwroty produktów prosimy przesyłać na naszego ogólnego maila:

biuro@farbydodrewna.pl

A produkty, prosimy odesłać na adres naszego magazynu:

MAGAZYN SKYBUD s.c. Adrian Konieczny, Paweł Chlebowicz 
ul. Rapackiego 21a, 
71-467 Szczecin 


UWAGA! Jeśli opakowanie produktu ma wgniecenia lub jest zdeformowane, ale ciecz nie wydostała się na zewnątrz, to zjawsko nie wpływa na ostateczną jakość produktu, dlatego taka reklamacja będzie uważana jako bezzasadna. 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘUWAGA! Jesteśmy w stanie stworzyć każdy wymarzony kolor bazując na palecie kolorów RAL lub NCS

    Posiadamy mieszalnik, dzięki któremu jesteśmy w stanie od ręki przygotować i wysłać, każdy wybrany kolor w pożądanej pojemności, a przy więszych zamówieniach niż jedna puszka, jesteśmy w stanie obniżyć znacząco ostateczną cenę zakupu. Cena jest mocno uzeleżniona od wybranego koloru z powodu bardzo zróżnicowanych cen pigmentów kolorystyczncyh i baz produktowych. CAPAROL Capacryl Haftprimer 2,4L
Grunt / Farba renowacyjna stworzona do renowacji starych powłok malarskich, lakierniczych na drewnie, ocynku, twardym PCW, aluminium, miedzi oraz na wielu innych krytycznych podłożach jako warstwa gruntująca. Niesamowicie zwiększa przyczepność kolejnych warst malarskich i izoluje stare powłoki, dzięki czemu sprawdza się również na surowym materiale. 


Zastosowanie: 
Farba do drewna, metalu, ocynku, twardego PCV, aluminium miedzi oraz do wielu innych wymagających materiałów, która służy do zagruntowania powierzchni pomalowanych farbami, czy lakierami, odcinając starą powłokę. Farba Caparola m.in. ma za zadanie zagruntować starą powierzchnię i zwiekszyć przyczepność kolejnych nakładanych warstw wykańczających jak lakiery akrylowe czy alkidowe bez dokładnego szlifowania poprzedniej powłoki malarskiej. 

Gruntem do drewna i nie tylko możemy pomalować:
każdą powierzchnię (oprócz powierzchni płaskich) z drewna, materiałów drewnopochodnych, ocynku, aluminium, miedzi, twardgo PCW, czy starych nośnych powłok. Nie można stosować na eloksalowanym aluminium. 

Produkt do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego! Produkt jest w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt!

Właściwości:
- wodorozcieńczalna
- przyjazna dla środowiska
zwiększa przyczepność kolejnych powłok malarskich
- dyfuzyjna
- s
pełnia wymagania w zakresie certyfikacji budynków wg. LEED/BREEAM
kolor: BAZA biała lub transparentna + każdy kolor RAL bądź NCS
spoiwo: dyspersja akrylowa
wydajność: ok. 100-130ml/m2 na jedną warstwę (uzależnione mocno od gatunku drewna itd.)
- może być stosowana do zabawek dziecięcych

warunki obróbki: min. 10°C do 25°C
czas schnięcia: 12/48h 
czyszczenie narzędzi: woda 
sposób aplikacji: natrysk/pędzel/wałek

Haftprimer marki Caparol to wysokiej jakości produkt dedykowany do gruntowania i zabezpieczania powierzchni przed malowaniem. Ten specjalny podkład jest zaprojektowany specjalnie dla podłoży trudnych, takich jak beton, tynki mineralne czy również pewne podłoża organiczne.

Jedną z kluczowych cech Haftprimera jest jego umiejętność zapewnienia doskonałej przyczepności i lepszej wydajności farbom, które są następnie nanoszone na powierzchnię. Dzięki temu produktowi malowanie staje się bardziej wydajne i trwałe.

Haftprimer jest również łatwy w aplikacji, dzięki czemu niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym malarzem czy amator-em, możesz łatwo uzyskać doskonałe rezultaty.

Warto również wspomnieć, że Haftprimer marki Caparol jest odporny na różne czynniki atmosferyczne i chemikalia, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla przemysłowych, komercyjnych i domowych zastosowań.

Wnioskiem jest to, że Haftprimer marki Caparol to niezawodny i skuteczny produkt, który zapewnia doskonałą przyczepność powierzchni i pozwala na uzyskanie trwałego i estetycznego malowania.

Instrukcje stosowania znajdą Państwo w zakładce "Porady" tuż za zakładką "Opis produktu", która jest teraz wyświetlana, a poniżej Karta informcyjno-techniczna i Karta charakterystyki od producenta. 

Karta informacyjno-techniczna

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

 

Przygotowanie podłoża:

Podłoże musi być czyste, nośne, suche i wolne od substancji mogących utrudniać przyczepność. Wilgotność drewna nie może przekraczać średnio 13% dla elementów wymiarowych i 15% dla elementów niewymiarowych.

Drewno:
Powierzchnie drewniane przeszlifować zgodnie z kierunkiem włókien, oczyścić, usunąć wychodzące składniki drewna np. żywice, itp. Złagodzić ostre krawędzie.

Ocynk, twarde PCW:
Oczyścić wodą amoniakalną i flizem korundowym.

Aluminium, Miedź:
Oczyścić rozpuszczalnikiem nitro lub roztworem kwasu fosforowego i flizem korundowym.

Istniejące powłoki:
Istniejące powłoki przeszlifować lub wyługować. Powłoki słabo przyczepne lub nienośne usunąć.


Sposób nakładania:

Pędzlem wałkiem lub metodą natrysku. Capacryl Haftprimer jest gotowy do obróbki. Przed użyciem dobrze wymieszać i w razie potrzeby rozcieńczyć 5% wody.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również