Lazury V33

Lazura do drewna 3v3 – ochrona nawet w ekstremalnych warunkach

Drewno jest surowcem, który może pochwalić się niepodważalnymi zaletami funkcjonalnymi i estetycznymi. Jednak, aby służyło i wyglądało pięknie przez wiele lat należy zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie. Środkiem do ochrony drewna jest lazura ochronna 3v3. To preparat do malowania nadający określony wygląd i impregnujący całą powierzchnię. Lazura do drewna v33 pozostawia satynową powłokę na drewnie szczególnie narażonym na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych.

Tego typu lazura to silny preparat na bazie żywic alkidowych. To sprawia, że może być z powodzeniem stosowany do drewna. Lazura ochronna 3v3 jest często jedynym sposobem na utrzymanie w dobrej kondycji elewacji, płotów, mebli czy tarasów. Wysoka jakość tego typu środków gwarantuje zadowalające efekty nawet do 8.10 lat! Lazura do drewna v33 zastąpi impregnat czy inne preparaty barwiące.

3v3 lazura – komfort użytkowania

Mocna powłoka pozwala skutecznie chronić drewno przed wpływem dużych wahań temperatur czy skutkami występowania obfitych opadów atmosferycznych. To także preparaty, dzięki którym można ochronić powierzchnię drewna przed szkodnikami, grzybami, pleśnią i wilgocią. Lazura do drewna 3v3 nadaje także atrakcyjny kolor drewnianym przedmiotom. Jednocześnie podkreśla usłojenie i zabezpiecza przed promieniowaniem UV. Lazura 3v3 komponuje się z wieloma gatunkami drewna oraz ich różnym wybarwieniem.

Dzięki niej architektura drewniana narażona na wpływ trudnych warunków pogodowych będzie prezentować się nienagannie i zachowa swoje parametry techniczne. Lazur v33 może być dobrany do indywidualnych preferencji i wystroju wnętrza. Powłoka lazurowa zwiększa komfort użytkowania np. drewnianych mebli zarówno w rustykalnych, klasycznych, jak i w eleganckich wnętrzach.

Lazura do drewna v33 – przygotuj się do pracy

To uniwersalny produkt, który w pełni pozwoli zabezpieczyć drewniane dachy, ogrodzenia i elewacje. Przed przystąpieniem do lazurowania warto zadbać o stan powierzchni, którą chcemy poddać renowacji. Lazura 3v3 gwarantuje najwyższą skuteczność na materiałach oczyszczonych i suchych. Warto też zadbać, aby wcześniejsze warstwy lakieru zostały dokładnie usunięte.

W ten sposób lazur v33 będzie mieć doskonałą przyczepność. Jeszcze większą ochronę można uzyskać stosując podwójną warstwę preparatu. To kluczowy krok, jeśli drewno ma zyskać ochronę przed owadami, grzybami czy pleśnią. Drugie pokrycie powinno odbyć się od razu po wyschnięciu pierwszej powłoki.