Twoja altana ogrodowa poszarzała, a na płytach tarasowych pojawiły się trudne do usunięcia zabrudzenia? Wiemy, jak możesz sobie z tym poradzić! Sprawdź oferowany w tym dziale naszego asortymentu impregnat do drewna na zewnątrz w różnych wersjach do wyboru. W tej kategorii znajdziesz też preparaty przeznaczone do zabezpieczania ścian betonowych, posadzek z piaskowca i granitu płomieniowanego.

Impregnat do drewna na zewnątrz – co wyróżnia tego typu preparat?

Impregnat do drewna na zewnątrz to, jak sama nazwa wskazuje, preparat przeznaczony do zabezpieczania powierzchni drewnianych znajdujących się poza domem i innego rodzaju budynkami. Środki tego typu składają się z substancji mających działanie grzybobójcze oraz komponentów chroniących deski przed pleśnią i gniciem.

Na tym nie kończy się rola dostępnych w tym dziale naszego asortymentu produktów. Farba z impregnatem do drewna ma też pozytywny wpływ na wygląd mebli ogrodowych czy posadzki wykonanej z tego surowca. Pokrywając nią daną powierzchnię, możesz zmienić jej kolor lub nadać jej matowe bądź błyszczące wykończenie.

Farba z impregnatem do drewna i inne produkty, które oferujemy w tym dziale

 • Impregnat do drewna.

Zabezpiecz Twoje meble ogrodowe czy altanę przed niekorzystnym działaniem wody oraz promieni UV. Zamów impregnat do drewna na zewnątrz, który doskonale przyczepia się do powierzchni desek, nie łuszczy się i jest łatwy w aplikacji.

 • Farba impregnująca do drewna.

Nasza kolejna propozycja to farba do impregnacji drewna. Tego typu produkt nie tylko zabezpiecza daną konstrukcję lub powierzchnię przed pleśnią, glonami i sinizną, ale także nadaje mu atrakcyjny kolor.

 • Impregnaty do powierzchni wykonanych z innych materiałów.

W tym dziale naszego asortymentu znajdziesz też impregnaty przeznaczone do pokrycia kostki brukowej, granitu polerowanego czy cegły. Wszystkie tego typu preparaty zabezpieczają daną powierzchnię przed powstawaniem zabrudzeń i wykwitów. Ich inną cechą wspólną jest wysoka wydajność.

Impregnaty do drewna bezbarwne czy w kolorze? Który wariant wybrać?

W naszym sklepie internetowym zamówisz impregnaty do drewna bezbarwne oraz w wersji barwiącej powierzchnię na wybrany kolor. Zastanawiasz się, na którą wersję produktu się zdecydować? Podpowiadamy!

Bezbarwny impregnat do drewna to dobry wybór, jeśli chcesz, żeby akacjowe meble czy taras z modrzewia wyglądały naturalnie. Stosując taki preparat, wyeksponujesz wszystkie walory drewna.

Chcesz zmienić wygląd altany, pergoli albo ogrodzenia? W takim wypadku do swojego koszyka dodaj inny produkt. Farba do impregnacji drewna to prosty sposób na odświeżenie nadgryzionych zębem czasu mebli, starej posadzki tarasowej czy mającej dawno za sobą czasy świetności wiaty samochodowej. Do Twojej dyspozycji jest wiele wariantów: odcienie szarości, barwy inspirowane różnymi gatunkami drewna oraz niestandardowe kolory – sam zdecyduj, która opcja najbardziej Ci odpowiada.

Zastosowanie impregnatów do drewna

Impregnat do drewna na zewnątrz to produkt o szerokim zastosowaniu. W sklepie internetowym farbydodrewna.pl zaopatrzysz się w tego rodzaju preparaty, których możesz użyć do pomalowania:

 • architektury ogrodowej – domków na drzewie, altan, pergoli, mostków,
 • mebli ogrodowych i balkonowych,
 • fasad,
 • wiat samochodowych,
 • desek tarasowych.

Dlaczego warto stosować impregnat do drewna?

 • Chroni malowane powierzchnie przed zniszczeniem.

Drewniane meble i konstrukcje znajdujące się na zewnątrz wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Jego podstawą jest impregnacja. Wybierając dostępne w naszym sklepie internetowym preparaty, chronisz drewniane zestawy ogrodowe, altany i wiaty przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych – takich jak deszcz czy promieniowanie słoneczne.

 • Podkreśla walory drewna.

Sosnowy taras czy akacjowe meble ogrodowe mogą być najlepszą ozdobą Twojej posesji. Wystarczy, że pomalujesz je odpowiednim impregnatem, a bezpretensjonalne piękno drewnianych desek zostanie wyeksponowane.

 • Poprawia wygląd pomalowanej powierzchni.

Alternatywą dla bezbarwnych impregnatów do drewna są farby, które nadadzą danej powierzchni mniej lub bardziej intensywną barwę.

Farba z impregnatem do drewna – dlaczego warto kupić ten oraz inne produkty w naszym sklepie internetowym?

 • Rozbudowany asortyment.

Impregnat do drewna w wersji bezbarwnej i w różnych kolorach do wyboru, środki przeznaczone do powierzchni wykonanych z betonu i kostki brukowej – nasza oferta jest naprawdę rozbudowana, dlatego bez problemu znajdziesz wśród niej potrzebne Ci produkty.

 • Szybka dostawa.

Impregnaty do drewna bezbarwne, farby impregnujące, preparaty do kostki, betonu i granitu oraz inne oferowane przez nas w tym dziale produkty wyślemy do Ciebie w ciągu 1-7 dni od daty złożenia zamówienia.

 • Profesjonalne doradztwo.

Farba impregnująca do drewna czy klasyczny impregnat? Nie wiesz, który produkt zamówić? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiedni preparat do wykonania prac, które zaplanowałeś. Napisz do nas maila na adres biuro@farbydodrewna.pl lub zadzwoń pod numer 726 599 700. A jeśli wolisz, wyślij nam wiadomość za pośrednictwem messengera.

 • Kompleksowe zestawy do malowania.

Impregnat do drewna na zewnątrz z pędzlem od polskiego producenta gratis? Takie zestawy produktów znajdziesz w naszej ofercie! Wybierając je, maksymalnie ułatwiasz sobie aplikację danego impregnatu.