Oleje do kompozytów

Wyroby kompozytowe z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Są stosunkowo tanie, świetnie imitują drewno oraz cechują się długą żywotnością. Jednak podobnie jak naturalny surowiec, by zachowały podstawowe właściwości, muszą być odpowiednio i regularnie pielęgnowane. Wydajne oleje do kompozytów umożliwią sprawne odnowienie nawierzchni, wskutek czego jej prezencja pozostanie nienaganna.

Oleje do desek kompozytowych Remmers synonimem skuteczności

Spośród preparatów do tego typu prac na szczególną uwagę zasługują oleje do desek kompozytowych firmy Remmers. Jej oleje do kompozytów odznaczają się znakomitą skutecznością. Do ich rozprowadzania nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi, dodatkowo nie ma konieczności wcześniejszego szlifowania powierzchni. Płyn łatwo rozprowadza się na modułach, tworząc odporną na kurz i inne zanieczyszczenia barierę. Szeroka oferta kolorystyczna sprawia, że oleje do desek kompozytowych Remmers bez problemu da się dobrać do użytkowanych paneli.

Zgromadzone w naszej ofercie oleje do kompozytów charakteryzują się uniwersalnością. Można je stosować na tarasach, płotach i innych elementach wyposażenia z WPC, resysty i bambusa. Mogą być aplikowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami!