Kostka położona wokół Twojego domu jest poszarzała, a na betonowych płytach tarasowych pojawiły się plamy? Wiemy, jak temu zaradzić! Wypróbuj, oferowane przez nas w tej kategorii, impregnaty do kamienia, betonu i kostki – profesjonalne, wydajne, a na dodatek niezwiększające śliskości podłoża. Przejrzyj proponowane w tym dziale produkty i wybierz spośród nich preparat, który najbardziej Ci odpowiada.

Czym są impregnaty do kamienia?

Impregnaty, które kupisz w naszym sklepie internetowym, to profesjonalne środki przeznaczone do ochrony powierzchni wykonanych z kamienia, kostki brukowej oraz betonu. Preparaty te zwiększają odporność zaimpregnowanego chodnika, czy płyt tarasowych, na różnego rodzaju zabrudzenia i wykwity. Tym samym stosując impregnaty do kamienia i betonu, ułatwiasz sobie czyszczenie takich powierzchni i poprawiasz ich wygląd. Na tym nie koniec: możesz zdecydować się na produkt, dzięki któremu uzyskasz efekt mokrej kostki albo środek podkreślający naturalny kolor betonu.

Bezbarwny impregnat do betonu i inne produkty, które znajdziesz w tej kategorii

  • Impregnat do płytek betonowych.

Maksymalna ochrona przed zabrudzeniami i wykwitami? Takie działanie zapewnia bezbarwny impregnat do betonu, który zamówisz w sklepie internetowym farbydodrewna.pl. Mało tego: aplikując go na posadzkę tarasową czy inną powierzchnię, redukujesz nasiąkliwość danego podłoża.

  • Impregnat do kamienia betonowego.

Nasza kolejna propozycja to impregnat do ścian betonowych – trwały, odporny na alkalia, mający zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

  • Impregnat do kostki.

Jeśli chcesz zapobiec powstawaniu plam na kostce brukowej, zamów dostępny w tym dziale naszego asortymentu, rozpuszczalnikowy impregnat przeznaczony do tego typu powierzchni. Dzięki niemu płytki chodnikowe zyskają piękny, intensywny kolor, a Ty zapomnisz o wyblakłej kostce.

Impregnat do płytek betonowych i nie tylko, czyli zastosowanie naszych produktów

Wśród produktów, które umieściliśmy w tej części naszej oferty, znajdziesz preparaty przeznaczone do impregnacji:

  • chodników, ścieżek i schodów z kostki brukowej,
  • palisad, ogrodzeń i innych konstrukcji z betonu łupanego,
  • betonowych płyt tarasowych,
  • ścian betonowych.