Trudno o lepszą dekorację domu czy mieszkania niż drewniana posadzka. Jeśli chcesz, żeby zachwycała swoim pięknym wyglądem mimo upływu lat, była odporna na zadrapania oraz ścieranie, a ponadto miała kolor, który najbardziej Ci odpowiada – sprawdź oferowane przez nas w tym dziale produkty.

To tutaj kupisz farby do podłogi drewnianej w kilkunastu wariantach do wyboru. Proponujemy Ci wydajne lakiery, niezawodne bejce olejne, środki zwalczające szkodniki oraz łatwe w aplikacji lazury woskowe. Tak rozbudowany asortyment sprawia, że bez problemu znajdziesz u nas farby do podłóg drewnianych dopasowane do Twoich potrzeb.

Czym jest farba do podłóg drewnianych?

Dobra farba do podłogi drewnianej to preparat, który bazuje na składnikach, takich jak żywice alkidowe, naturalne oleje czy woski. Po naniesieniu na deski przede wszystkim poprawia ich wygląd – wnika w surowiec, ale jednocześnie nie podnosi jego włókien. Tego typu środki mogą też zabezpieczać drewno przed uszkodzeniami, na przykład ścieraniem czy powstawaniem zadrapań. Niektóre farby do malowania połogi zaaplikowane na daną powierzchnię tworzą na niej antypoślizgową warstwę.

Farba do drewnianej podłogi – rodzaje produktów, które kupisz w naszym sklepie internetowym

 • Farba do podłogi drewnianej szybkoschnąca.

W tym dziale naszego asortymentu zaopatrzysz się w proste w aplikacji preparaty do podłóg drewnianych, które naniesione na daną powierzchnię, szybko wysychają. Proponujemy Ci farby schnące w umiarkowanym klimacie już w ciągu 12 godzin!

 • Lakier do podłóg.

Równie szybko schną proponowane przez nas lakiery do podłóg, parkietów i schodów. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz domów i mieszkań, jak i na zewnątrz. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdziesz preparaty, którymi pokryjesz nawet podłogi jachtowe!

 • Bejca olejna.

Istnieje profesjonalna farba do podłogi, którą można nanosić szczotką? Tak, to bejca olejna – nie tylko prosta w aplikacji, ale także łatwa w obróbce i powstała na bazie naturalnych składników.

 • Olejowosk.

Połączenie oleju lnianego i rozpuszczalników o niskiej zawartości aromatów, sprawia, że malowanie podłogi drewnianej jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wypróbuj olejowoski – preparaty te łatwo i równomiernie wnikają w drewno, a na dodatek pozwalają mu swobodnie oddychać.

 • Lazura woskowa.

Jeśli chcesz, żeby Twój parkiet pięknie wyglądał już po pierwszej aplikacji farby, kup proponowane przez nas lazury woskowe. Produkty te są wydajne – 10-litrowa puszka wystarcza na pomalowanie 100 m² powierzchni. Lazura woskowa ma doskonałą rozlewność, dzięki czemu powłoka podłogi jest gładka i jednolita.

Farby do podłogi drewnianej dostępne w naszym sklepie internetowym i ich zalety

 • Naturalne surowce.

Interesuje Cię farba do malowania podłogi bazująca na oleju lnianym, żywicy czy wosku pszczelim? Jeśli cenisz ekologiczne rozwiązania, jesteś w dobrym miejscu! W naszej ofercie znajdziesz środki do podłóg drewnianych przygotowane z naturalnych i bezpiecznych składników – co jest ważne nie tylko podczas aplikacji produktu, ale również w trakcie użytkowania posadzki, którą on pokrywa.

 • Delikatny zapach.

Farba do podłóg, która jest skuteczna, ale nie drażni swoim zapachem? To możliwe! Sprawdź dostępne w tej kategorii produktów lazury woskowe i bejce olejne.

 • Szybkie działanie.

Malowanie podłogi drewnianej nie musi być czasochłonne. Usprawnij swoją pracę, wybierając szybkoschnące preparaty, które zamówisz na naszej stronie internetowej.

 • Łatwa aplikacja.

Kolejnym ułatwieniem malowania podłogi drewnianej jest prosta aplikacja farby. By ją wykonać, nie potrzebujesz skomplikowanych akcesoriów. W zupełności wystarczy Ci pędzel, czysta szmatka albo wałek.

 • Szerokie zastosowanie.

Podłogi z desek litych, podkładowych, warstwowych, korkowych, posadzki z płyt OSB, podłogi jachtowe: w naszej ofercie znajdziesz farby, które przeznaczone są do malowania różnych powierzchni. Proponowane w tym dziale produkty nadają się nie tylko do nanoszenia na parkiety, ale także schody, boazerię, meble z drewna, płyty sufitowe, blaty stołowe i robocze, drzwi, zabawki, a nawet elementy saun i łazienek.

 • Podkreślenie piękna drewna.

Drewno to materiał, którego największym atutem jest naturalność. Stosując oferowane przez nas produkty, uwydatnisz jego piękno i podkreślisz charakterystyczne słoje. A jeśli chcesz uzyskać bardziej nietuzinkowy efekt, zdecyduj się na farby do podłogi drewnianej, które barwią malowaną powierzchnię na intensywne kolory, np. na grafit czy czerń.