Oleje antypoślizgowe

Drewniane konstrukcje zewnętrzne są wystawione na działanie wielu negatywnych czynników. Chociaż intensywny okres ich eksploatacji przypada na najcieplejszy sezon roku, na niekorzystne działanie pogody są one najczęściej narażone przez całe dwanaście miesięcy.

Jednym z największych zagrożeń dla drewnianej konstrukcji jest deszcz. Nie tylko osłabia materiał, ale jest też powodem uciążliwości wpływających na wygodę użytkowania, czego przykładem jest niska przyczepność nawet po krótkotrwałej mżawce. Na szczęście preparat antypoślizgowy pozwoli uporać się z tym problemem – dlatego warto w niego zainwestować.

Olej antypoślizgowy do tarasów gwarancją bezpiecznej eksploatacji

Olej antypoślizgowy ma poprawiać bezpieczeństwo osób korzystających z tarasu. Podstawową zaletą tego preparatu jest hydrofobowość, czyli zdolność do odpychania wody przez cząsteczki zawarte w specyfiku. Tym sposobem ciecz nie osiada w większych skupiskach, dzięki czemu ryzyko poślizgnięcia się jest zminimalizowane. Nawet intensywne opady nie są w stanie utworzyć zdradliwych kałuż, dzięki czemu swobodne poruszanie się po tarasie jest możliwe od razu po ustąpieniu deszczu. Olej antypoślizgowy do drewna oparty na technologii hydrofobowej dostępny jest w naszym sklepie internetowym.

Profesjonalny olej antypoślizgowy do tarasów nie tylko zapewnia znakomitą przyczepność, ale wzmacnia też wcześniej nałożone warstwy konserwujące. To z kolei wydłuża żywotność całej konstrukcji. Odporność na brud także jest cennym atutem, gdyż ułatwia eksploatację. Ochrona przed nieestetycznie wyglądającymi glonami i algami to również istotna zaleta, którą doceni każdy właściciel rekreacyjnej przestrzeni nadmorskiej.

Olej antypoślizgowy o wszechstronnym zastosowaniu tylko na farbydodrewna.pl

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości oleje do drewna o wielu zastosowaniach. Nie tylko wydajnie zabezpieczą taras, ale przyczynią się także do poprawy stanu technicznego altan, płotów, pergoli czy mebli ogrodowych. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Możesz także odwiedzić nasz facebookowy profil, gdzie informujemy o aktualnych promocjach oraz najnowszych produktach włączonych do sprzedaży.