LOBA ParkettOil Pro (Deluxe) - Środek do Gruntownej Pielęgnacji Podłóg Olejowanych 1 litr
94 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.


  Wszystkie wysyłki realizujemy kurierem UPS

 

Cennik:
do 30 kg - 20 zł
od 30 kg do 60 kg - 28 zł

paleta - 150 zł

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy z kurierem który przyniósł paczkę sporządzić protokół strat.

Reklamacje należy przesyłać na adres:
biuro@farbydodrewna.pl

Zwroty należy kierować na adres:

Farbydodrewna.pl
ul. Wierzbicka 26/44 (Plac Techpark)
26-600 Radom

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

LOBA ParkettOil Pro (Deluxe) - Środek do Gruntownej Pielęgnacji Podłóg Olejowanych 1 l

 

LOBA ParkettOil Pro (Deluxe), to olej pielęgnacyjny o wysokiej zawartości substancji stałych do olejowanych parkietów i podłóg drewnianych do profesjonalnego stosowania.

Zastosowanie

LOBA ParkettOil Deluxe jest środkiem pielęgnacyjnym do zniszczonych olejowanych parkietów i podłóg drewnianych, np. po gruntownym czyszczeniu; manualnie olejowanych parkietów i podłóg drewnianych; także podłóg drewnianych z elementów fabrycznie pokrytych olejami oksydacyjnymi, jeśli producent dopuszcza stosowanie olejów pięlęgnacyjnych. Nie wolno stosować na niechłonnych podłogach pokrytych fabrycznie olejami UV.

Właściwości LOBA ParkettOil Deluxe

  •     do pielęgnacji zniszczonych, z otwartymi porami, olejowanych powierzchni
  •     specjalnie przeznaczony do impregnacji po przeprowadzeniu gruntowanego czyszczenia

Instrukcje dotyczące stosowania

ParkettOil Deluxe można stosować tylko na chłonnych podłogach np. mocno zniszczonych lub po gruntownym czyszczeniu. Konieczne jest rozprowadzanie i polerowanie przy użyciu polerki jednotarczowej. Jeśli nie ma możliwości użycia polerki jednotarczowej, można alternatywnie nanieść więcej warstw LOBA ParkettOil, każdorazowo z pozostawieniem do schnięcia przez noc, aż do nasycenia drewna nakładanym olejem.
Podłogi z widocznymi śladami zużycia przygotować przez gruntowne czyszczenie stosując LOBA Cleaner lub LOBA ParkettSoap, w razie potrzeby również maszynowo przy użyciu padów o lekko ściernych właściwościach (pad beżowy/pad zielony). Po całkowitym wyschnięciu nanieść ParkettOil Deluxe i pozostawić na ok. 30-60 minut, następnie wypolerować używając polerki jednotarczowej i beżowego / białego padu LOBA Spezial-Pad.
Przy mocnych uszkodzeniach może być konieczna renowacja przy użyciu oleju do impregnacji. Szczegóły dostępne są w instrukcji pielęgnacji podłóg olejowanych.
Przy dużych powierzchniach preparat można nakładać poprzez rozpylenie. ParkettOil Deluxe rozpylić przy użyciu atomizera i rozprowadzić polerką jednotarczową używając beżowego / białego padu LOBA Spezial-Pad.

Uwaga:

Nasączone preparatem szmatki, pady i pozostałe materiały używane podczas pracy przechowywać w zamkniętych pojemnikach. Po skończonej pracy używane materiały (szmatki i inne) zwilżyć wodą lub przechowywać w szczelnym pojemniku, względnie usunąć w sposób uniemożliwiający powstanie pożaru – w przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo samozapłonu! Podczas aplikacji i schnięcia wietrzyć pomieszczenia!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również