LOBA ParkettSoap Bezbarwny - Koncentrat Mydła 1 litr
76 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.


  Wszystkie wysyłki realizujemy kurierem UPS

 

Cennik:
do 30 kg - 20 zł
od 30 kg do 60 kg - 28 zł

paleta - 150 zł

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy z kurierem który przyniósł paczkę sporządzić protokół strat.

Reklamacje należy przesyłać na adres:
biuro@farbydodrewna.pl

Zwroty należy kierować na adres:

Farbydodrewna.pl
ul. Wierzbicka 26/44 (Plac Techpark)
26-600 Radom

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

LOBA ParkettSoap Bezbarwny - Koncentrat Mydła 1 litr

 

LOBA ParkettSoap, to mydło do olejowanych i woskowanych wykładzin podłogowych. Czyści gruntownie i delikatnie, tworząc jednocześnie ochronną warstwę mydła. Usuwa mocne zabrudzenia i resztki wosków. Intensywne czyszczenie umożliwia łatwą renowację olejowanych podłóg bez szlifowania.

 

Zalety LOBA ParkettSoap

• Dobry efekt czyszczenia
• Efekt pielęgnacji dzięki ponownemu natłuszczaniu

Obszar zastosowań:

Nadaje się do delikatnego czyszczenia pielęgnacyjnego z natłuszczaniem olejowanych i woskowanych podłóg. Usuwa uporczywe zanieczyszczenia i optymalnie przygotowuje podłoże do dodatkowego impregnowania olejami LOBASOL® HS.

Zastosowanie:
Czyszczenie pielęgnacyjne

W celu regularnego czyszczenia pielęgnacyjnego dodać ok. 50–100 ml ParkettSoap na wiadro wody (10 l). Dzięki takiemu rozwiązaniu podłoga zostaje nawilżona mgiełką i oczyszczona mopem odpowiednim do wykładziny. Użycie zbyt dużej ilości wody w połączeniu z długim czasem działania może powodować spęcznienie parkietu i podłóg korkowych, dlatego też należy tego unikać. Regularne polerowanie maszyną jednotarczową z założonym białym padem specjalnym LOBATOOL lub ręcznie za pomocą szczotki do szorowania i szmatki z mikrowłóknami LOBATOOL zwiększa odporność warstwy pielęgnacyjnej.

Intensywne czyszczenie

Wymieszać ParkettSoap z wodą w stosunku 1:2, pokryć powierzchnię przy użyciu pojemnika do spryskiwania lub mopa. Bezpośrednio po tym wypolerować powierzchnię maszyną jednotarczową z zielonym padem specjalnym LOBATOOL. Bezpośrednio po tym odessać ciecz z zanieczyszczeniami przy użyciu odkurzacza lub zebrać ją szmatkami albo mopem i przetrzeć czystą wodą. Na dużych powierzchniach można pracować odcinkami. Aby uniknąć pęcznienia drewna, należy używać tylko takiej ilości materiału, która jest niezbędna oraz ograniczyć czas działania do niezbędnego minimum. Ponieważ podłoga stanie się mocno wyługowana, po wyschnięciu przez noc konieczne jest zastosowanie LOBACARE® ParkettOil Pro lub pierwotnie zastosowanego oleju gruntującego

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również