Osmo 8016 Wisch Fix Koncentrat do Czyszczenia i pielęgnacji 5L

418,82  439  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
Wysyłka do 1-3 dni roboczych

InPost logo  Wszystkie nasze zamówienia (z wyjątkiem paletowych) wysyłamy korzystając z usług firmy InPost - zamówienia są dotarczane naprawdę szybko, a uszkodzenia prawie nie mają miejsca ☺️


Chcemy być z Państwem uczciwi, dlatego od razu wyjaśniamy, dlaczego koszt wysyłki jest zmienny:
z uwagi na różnorodną pojemność naszych produktów, koszt wysyłki jest silnie uzależniony od całościowej wagi zamówienia + do każdego produktu zostaje automatycznie doliczony ciężar opakowania o wartości od 0.5kg (pojemność produktu maks. 1L) do 1.0kg (pojemność produktu większy niż 1L). 

Dodatkowo, doceniamy realizację płatności za zamówienie przelewem tradycyjnym, stąd koszt wysyłki w przypadku wyboru płatności "Przelew na konto" jest o 1zł tańszy ☺️

  Waga przesyłki Płatność tradycyjna (Przelew na konto)  Płatność online (Przelewy24)  Płatność za pobraniem 
InPost Kurier  do 13kg                   13.00zł          14.00zł          18.00zł
  do 34kg                   17.00zł          18.00zł          22.00zł
  do 65kg                   29.00zł          30.00zł          32.00zł
  do 90kg                   39.00zł          40.00zł          40.00zł
  do 200kg (wysyłka paletowa)                  150.00zł        150.00zł        200.00zł
  powyżej 200kg (wysyłka paletowa)                  300.00zł        300.00zł        380.00zł
InPost Paczkomat do 3kg                   12.00zł          13.00zł -
  do 21kg                   14.00zł          15.00zł -
  do 30kg                   25.00zł          26.00zł -

Ups! Coś się stało z paczką? Spokojnie! Skontaktuj się z nami pod numer: 726 599 700, a na pewno coś wspólnie wymyślimy :) 

Dostarczono nieprawidłowy produkt? Z góry przepraszamy! Pomyłki zdarzają się najlepszym, także bardzo prosimy o wyrouzmiałość, swój błąd na pewno naprawimy :) 

Co by się nie działo, reklamacje, bądź zwroty produktów prosimy przesyłać na naszego ogólnego maila:

biuro@farbydodrewna.pl

A produkty, prosimy odesłać na adres naszego magazynu:

MAGAZYN SKYBUD s.c. Adrian Konieczny, Paweł Chlebowicz 
ul. Rapackiego 21a, 
71-467 Szczecin 


UWAGA! Jeśli opakowanie produktu ma wgniecenia lub jest zdeformowane, ale ciecz nie wydostała się na zewnątrz, to zjawsko nie wpływa na ostateczną jakość produktu, dlatego taka reklamacja będzie uważana jako bezzasadna. 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

OSMO WISCH-FIX 8016 KONCENTRAT DO MYCIA PODŁÓG 5L

Osmo Wisch-Fix jest rozpuszczalnym w wodzie koncentratem do codziennej pielęgnacji - opracowanym specjalnie do czyszczenia i pielęgnacji podłóg olejowanych i pokrytych powłokami Osmo. Zawiera mydła na bazie naturalnych olejów roślinnych, dzięki czemu nie wysusza drewna. Przy regularnym stosowaniu powierzchnia staje się łatwa do utrzymania w czystości i delikatnie przeciwpoślizgowa. Rozpuszczalne w wodzie składniki nie pozostawiają na podłodze smug i ani warstwy osadu. Środek jest delikatny dla skóry, nie zawiera barwników ani dodatków zapachowych, jest wolny od rozpuszczalników i substancji lotnych, a więc jest w pełni bezpieczny do użytku domowego.

Kolor: Bezbarwny

Pojemność: 5L

Zastosowanie:

  • Idealny do czyszczenia i pielęgnacji podłóg drewnianych olejowanych i pokrytych powłokami Osmo.
  • Zalecany również do mebli, drzwi, paneli ściennych i sufitowych.

Przygotowanie powierzchni:

  • Aby usunąć kurz i luźne zanieczyszczenia, zalecamy oczyszczenie powierzchni mopem Opti z nakładką do kurzu, odkurzaczem lub miotłą.

Metody czyszczenia:

  • Czyszczenie ręcznie: Wisch-Fix doskonale nadaje się do czyszczenia mopem Osmo Opti Set (z nakładką do czyszczenia na mokro). Koncentrat dodać do wody. Podłogę przecierać wilgotnym (nie mokrym!) mopem. Przy regularnym używaniu powierzchnia stanie się bardzie odporna na ponowne zabrudzenia oraz pojawianie się oznak zużycia.
  • Czyszczenie maszynowe: Rozcieńczony Wisch-Fix rozprowadzić na podłodze używając rozpylacza. Przy pomocy maszyny polerskiej, np. Osmo FloorXcenter z białym padem, zruszyć brud z podłoża. Następnie natychmiast zetrzeć go lub zebrać za pomocą maszyny z padem z mikrofazy.

Dozowanie:

  • 1 nakrętka koncentratu na 1 litr wody. Przy bardziej zanieczyszczonych powierzchniach lub przy czyszczeniu maszynowym, dawkę koncentratu można zwiększyć aż do proporcji 1:1).

Wskazówki:

Do usunięcia wyjątkowo uciążliwych plam lub okazjonalnego odświeżania podłóg olejowanych lub pokrytych powłokami Osmo, polecamy sprawdzony Środek do czyszczenia i pielęgnacji wosku na bazie naturalnych olejów i wosków (stosować nierozcieńczony, za pomocą mopa Opti z nakładką z mikrofazy). W celu całkowitej renowacji powłoki, zalecamy położenie warstwy Wosku Twardego Olejnego Osmo.

Jako GRATIS dołączamy oryginalne RĘWKAWICE marki ogrifox, aby zakupy u nas były jeszcze przyjemniejsze!

DO ZAKUPU INNYCH KOLORÓW ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE :)

Przed użyciem środka czyszczącego należy przetrzeć podłogę lekko nawilżonym (nie mokrym!!!) mopem lub szmatką, a następnie natychmiast osuszyć.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również