REMMERS Buntlack 2in1 Farba ochronna 2w1 do drewna, metalu i żelaza 2,5L
253,20  278,05  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
Wysyłka ok. 2-7 dni
Wybierz Kolor:


  Wszystkie wysyłki realizujemy kurierem UPS

 

Cennik:
do 30 kg - 20 zł
od 30 kg do 60 kg - 28 zł

paleta - 150 zł

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy z kurierem który przyniósł paczkę sporządzić protokół strat.

Reklamacje należy przesyłać na adres:
biuro@farbydodrewna.pl

Zwroty należy kierować na adres:

Farbydodrewna.pl
ul. Wierzbicka 26/44 (Plac Techpark)
26-600 Radom

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Farba ochronna 2W1 do drewna i metalu Remmers Buntlack 2,5l wysokopołyskowa

Powłoka gruntująca i farba z ochroną antykorozyjną: do bezpośredniego malowania żelaza, stali i drewna.

Wysokiej jakości alkidowy lakier kryjący do zastosowań na zewnątrz i we wnętrzach, zawierający aktywną ochronę antykorozyjną nie zawierający związków aromatycznych, oparty na żywicy syntetycznej. Podkład, międzywarstwa i powłoka końcowa w jednym.                

Obszary stosowania:
w szczególności nadaje się do malowania czystych metalicznie lub zardzewiałych metali żelaznych w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni, oraz do zagruntowanych powierzchni drewnianych lub pokrytych nośnymi powłokami.
- stare powłoki (nośne),
- bezpośredni na rdzę,
- metale żelażne (zardzewiałe),
- okna, 
- meble ogrodowe,
- grzejniki,
- konstrukcje i podłoża drewniane,
- stal,
- drzwi,

Właściwości:
Lakier Aidol Buntlack 2 in 1 zawiera wysokiej jakości surowce, odporne na czynniki atmosferyczne i światło, a jego receptura powstała w oparciu o najnowsze doświadczenia techniki lakierniczej. Jest to podkład i lakier nawierzchniowy w jednym, zawierający aktywną ochronę antykorozyjną. Wiąże rdzę i skutecznie zapobiega dalszemu procesowi rdzewienia. Ten lekko tiiksotropowy materiał oprócz łatwego stosowania zapewnia doskonałe pokrycie krawędzi, wypełnianie i krycie. Stwardniała powłoka lakiernicza jest w wysokim stopniu odporna na czynniki atmosferyczne i światło, a także wyróżnia się wysoką odpornością na zadrapanie. Dzięki bardzo niewielkiej tendencji do żółknięcia lakier nadaje się również do malowania grzejników.Produkt jest kryjący i wysokopołyskowy.

Zużycie:
- 60-80 ml/m2 zależnie od grubości warstwy.
Puszka 2,5l wystarczy przy jednej warstwie na ok.28m2 

Można stosować z innymi produktami:

Holzschutz-Grund 
Rozpuszczalnikowy impregnat do dewna, profilaktycznie zabezpieczający przed sinizną i zgnilizną.

Allgrund
Wodny podkład przyczepnościowy na trudne podłoża. Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Verdunnung V 101
Specjalny rozcieńczalnik na bazie węglowodorów aromatycznych.

 

Kolory:
Kolor finalny zależy od rodzaju drewna, sposobu jego wyszlifowania, suszenia, sposobu malowania. Próbki robiono na drewnie sosnowym. Przedstawione kolory mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od monitora na którym są wyświetlane


Głęboka czerń (RAL 9005) 1329

Czysta biel (RAL 9010) 1330


Zieleń mchu (RAL 6005) 1324
 
 

 

Wskazówki:
Podczas wykonywania prac antykorozyjnych nie mogą działać żadne czynniki, które prowadzą do pogorszenia działania ochronnego. Działania zabezpieczające przed czynnikami tego rodzaju  jeżeli nie można ich było uwzględnić podczas planowania należy z odpowiednim wyprzedzeniem uzgodnić ze zleceniodawcą, np. ochronę przed czynnikami pogodowymi, namioty, ogrzewanie, wietrzenie. Gdy tylko podczas wykonywania prac zaczynają występować szkodliwe czynniki, prace należy przerwać, a świeżo pokryte powierzchnie należy zabezpieczyć. Prace można kontynuować dopiero wówczas, gdy szkodliwe czynniki nie mogą już działać. Materiałów powłokowych Aidol nie należy nakładać na wilgotne podłoża, zwilżone np. przez deszcz, mgłę lub wilgoć kondensacyjną. Aby wykluczyć szkodliwe działanie wilgoci kondensacyjnej, temperatura powierzchni przeznaczonej do pokrycia musi być wyraźnie wyższa od temperatury punktu rosy dla otaczającego powietrza. (Można ją ustalić za pomocą wilgotnościomierza do pomiaru punktu rosy lub specjalnego lusterka, dokonując przy tym pomiaru temperatury termometrem stykowym). Należy zawsze przestrzegać dopuszczonych przez nas minimalnych temperatur i czasów odczekania pomiędzy cyklami roboczymi. 

Porady:
Buntlack 2 w 1 można nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskowo. Jako ochrona antykorozyjna Buntlack 2 w 1 powinien być nakładany co najmniej dwukrotnie. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również