REMMERS Buntlack 2in1 Farba ochronna 2w1 do drewna, metalu i żelaza 2,5L
253,20  278,05  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
Wysyłka ok. 2-7 dni
Wybierz Kolor:

InPost logo  Wszystkie nasze zamówienia (z wyjątkiem paletowych) wysyłamy korzystając z usług firmy InPost - zamówienia są dotarczane naprawdę szybko, a uszkodzenia prawie nie mają miejsca ☺️


Chcemy być z Państwem uczciwi, dlatego od razu wyjaśniamy, dlaczego koszt wysyłki jest zmienny:
z uwagi na różnorodną pojemność naszych produktów, koszt wysyłki jest silnie uzależniony od całościowej wagi zamówienia + do każdego produktu zostaje automatycznie doliczony ciężar opakowania o wartości od 0.5kg (pojemność produktu maks. 1L) do 1.0kg (pojemność produktu większy niż 1L). 

Dodatkowo, doceniamy realizację płatności za zamówienie przelewem tradycyjnym, stąd koszt wysyłki w przypadku wyboru płatności "Przelew na konto" jest o 1zł tańszy ☺️

  Waga przesyłki Płatność tradycyjna (Przelew na konto)  Płatność online (Przelewy24)  Płatność za pobraniem 
InPost Kurier  do 13kg                   13.00zł          14.00zł          18.00zł
  do 34kg                   17.00zł          18.00zł          22.00zł
  do 65kg                   29.00zł          30.00zł          32.00zł
  do 90kg                   39.00zł          40.00zł          40.00zł
  do 200kg (wysyłka paletowa)                  150.00zł        150.00zł        200.00zł
  powyżej 200kg (wysyłka paletowa)                  300.00zł        300.00zł        380.00zł
InPost Paczkomat do 3kg                   12.00zł          13.00zł -
  do 21kg                   14.00zł          15.00zł -
  do 30kg                   25.00zł          26.00zł -

Ups! Coś się stało z paczką? Spokojnie! Skontaktuj się z nami pod numer: 726 599 700, a na pewno coś wspólnie wymyślimy :) 

Dostarczono nieprawidłowy produkt? Z góry przepraszamy! Pomyłki zdarzają się najlepszym, także bardzo prosimy o wyrouzmiałość, swój błąd na pewno naprawimy :) 

Co by się nie działo, reklamacje, bądź zwroty produktów prosimy przesyłać na naszego ogólnego maila:

biuro@farbydodrewna.pl

A produkty, prosimy odesłać na adres naszego magazynu:

MAGAZYN SKYBUD s.c. Adrian Konieczny, Paweł Chlebowicz 
ul. Rapackiego 21a, 
71-647 Szczecin 


UWAGA! Jeśli opakowanie produktu ma wgniecenia lub jest zdeformowane, ale ciecz nie wydostała się na zewnątrz, to zjawsko nie wpływa na ostateczną jakość produktu, dlatego taka reklamacja będzie uważana jako bezzasadna. 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Farba ochronna 2W1 do drewna i metalu Remmers Buntlack 2,5l wysokopołyskowa

Powłoka gruntująca i farba z ochroną antykorozyjną: do bezpośredniego malowania żelaza, stali i drewna.

Wysokiej jakości alkidowy lakier kryjący do zastosowań na zewnątrz i we wnętrzach, zawierający aktywną ochronę antykorozyjną nie zawierający związków aromatycznych, oparty na żywicy syntetycznej. Podkład, międzywarstwa i powłoka końcowa w jednym.                

Obszary stosowania:
w szczególności nadaje się do malowania czystych metalicznie lub zardzewiałych metali żelaznych w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni, oraz do zagruntowanych powierzchni drewnianych lub pokrytych nośnymi powłokami.
- stare powłoki (nośne),
- bezpośredni na rdzę,
- metale żelażne (zardzewiałe),
- okna, 
- meble ogrodowe,
- grzejniki,
- konstrukcje i podłoża drewniane,
- stal,
- drzwi,

Właściwości:
Lakier Aidol Buntlack 2 in 1 zawiera wysokiej jakości surowce, odporne na czynniki atmosferyczne i światło, a jego receptura powstała w oparciu o najnowsze doświadczenia techniki lakierniczej. Jest to podkład i lakier nawierzchniowy w jednym, zawierający aktywną ochronę antykorozyjną. Wiąże rdzę i skutecznie zapobiega dalszemu procesowi rdzewienia. Ten lekko tiiksotropowy materiał oprócz łatwego stosowania zapewnia doskonałe pokrycie krawędzi, wypełnianie i krycie. Stwardniała powłoka lakiernicza jest w wysokim stopniu odporna na czynniki atmosferyczne i światło, a także wyróżnia się wysoką odpornością na zadrapanie. Dzięki bardzo niewielkiej tendencji do żółknięcia lakier nadaje się również do malowania grzejników.Produkt jest kryjący i wysokopołyskowy.

Zużycie:
- 60-80 ml/m2 zależnie od grubości warstwy.
Puszka 2,5l wystarczy przy jednej warstwie na ok.28m2 

Można stosować z innymi produktami:

Holzschutz-Grund 
Rozpuszczalnikowy impregnat do dewna, profilaktycznie zabezpieczający przed sinizną i zgnilizną.

Allgrund
Wodny podkład przyczepnościowy na trudne podłoża. Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Verdunnung V 101
Specjalny rozcieńczalnik na bazie węglowodorów aromatycznych.

 

Kolory:
Kolor finalny zależy od rodzaju drewna, sposobu jego wyszlifowania, suszenia, sposobu malowania. Próbki robiono na drewnie sosnowym. Przedstawione kolory mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od monitora na którym są wyświetlane


Głęboka czerń (RAL 9005) 1329

Czysta biel (RAL 9010) 1330


Zieleń mchu (RAL 6005) 1324
 
 

 

Wskazówki:
Podczas wykonywania prac antykorozyjnych nie mogą działać żadne czynniki, które prowadzą do pogorszenia działania ochronnego. Działania zabezpieczające przed czynnikami tego rodzaju  jeżeli nie można ich było uwzględnić podczas planowania należy z odpowiednim wyprzedzeniem uzgodnić ze zleceniodawcą, np. ochronę przed czynnikami pogodowymi, namioty, ogrzewanie, wietrzenie. Gdy tylko podczas wykonywania prac zaczynają występować szkodliwe czynniki, prace należy przerwać, a świeżo pokryte powierzchnie należy zabezpieczyć. Prace można kontynuować dopiero wówczas, gdy szkodliwe czynniki nie mogą już działać. Materiałów powłokowych Aidol nie należy nakładać na wilgotne podłoża, zwilżone np. przez deszcz, mgłę lub wilgoć kondensacyjną. Aby wykluczyć szkodliwe działanie wilgoci kondensacyjnej, temperatura powierzchni przeznaczonej do pokrycia musi być wyraźnie wyższa od temperatury punktu rosy dla otaczającego powietrza. (Można ją ustalić za pomocą wilgotnościomierza do pomiaru punktu rosy lub specjalnego lusterka, dokonując przy tym pomiaru temperatury termometrem stykowym). Należy zawsze przestrzegać dopuszczonych przez nas minimalnych temperatur i czasów odczekania pomiędzy cyklami roboczymi. 

Porady:
Buntlack 2 w 1 można nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskowo. Jako ochrona antykorozyjna Buntlack 2 w 1 powinien być nakładany co najmniej dwukrotnie. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również