Seo - strona główna

Farby do drewna – impregnaty, lazury ochronne, oleje do tarasów

Każdego dnia zewnętrzne elementy drewniane narażone są na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Warto zdawać sobie sprawę z tego, iż drewno to jeden z najtrudniejszych do zabezpieczenia materiałów. Jak zatem przedłużyć jego trwałość, solidność i efektowny wygląd? Wystarczy sięgnąć po wysokiej jakości farby do drewna, które zakonserwują ten materiał, nadając mu trwałości i estetycznego wyglądu przez długi czas. 

Drewno jest materiałem bardzo nieprzewidywalnym i niezwykle szybko poddającym się wszelkiego rodzaju uszkodzeniom (szczególnie gdy narażone jest na ciągłe działanie czynników atmosferycznych, w wyniku których  kurczy się, pęcznieje, pochłania i oddaje wilgoć, pęka czy zaczyna się ruszać). Dlatego też farba do drewna, jaka zostanie zastosowana w danym przypadku nie ma zbyt łatwego zadania. Wybierając jednak farby do drewna, przed dokonaniem ostatecznego zakupu zawsze warto zapoznać się z informacjami, jakie producent zawarł w etykiecie produktu. Po zapoznaniu się z właściwościami danej farby do drewna, jej słabymi i mocnymi stronami można wybrać, te, które w danym przypadku powinny sprawdzić się zdecydowanie najlepiej. 

Specjaliści od farb

Jesteśmy fachowcami i pasjonatami tego odwiecznego, naturalnego surowca, który wykorzystywany jest do produkcji mebli, podłóg, a także dekoracji.

Farby, oleje oraz impregnaty do drewna, które sprzedajemy sami używamy do różnego rodzaju prac dla naszych Klientów. Znamy je i wiemy, że są najlepsze.
Pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów - Remmers, Koopmans oraz OSMO.
Dobór odpowiednich produktów do typu prowadzonych działań jest niezwykle istotny - zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Hitami sprzedaży są m.in.:
• oleje do tarasu Pflege Ol firmy Remmers,
• lazura HK-Lasur firmy Remmers,
• lazura olejna firmy OSMO, 
• olej do tarasu specjalny firmy OSMO, 

Jeżeli masz wątpliwość w jaki sposób zabezpieczyć/pomalować powierzchnię w swoim otoczeniu skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są do dyspozycji - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania