WAKOL MS 228 Klej do Parkietów Gotowych, Elasatyczny 18 kg
422 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.


  Wszystkie wysyłki realizujemy kurierem UPS

 

Cennik:
do 30 kg - 20 zł
od 30 kg do 60 kg - 28 zł

paleta - 150 zł

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy z kurierem który przyniósł paczkę sporządzić protokół strat.

Reklamacje należy przesyłać na adres:
biuro@farbydodrewna.pl

Zwroty należy kierować na adres:

Farbydodrewna.pl
ul. Wierzbicka 26/44 (Plac Techpark)
26-600 Radom

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

WAKOL MS 228 Klej do Parkietów Gotowych, Elasatyczny 18 kg


WAKOL MS 228 elastyczny, to klej do parkietów i desek gotowych wielowarstwowych. Klej jednoskładnikowy przeznaczony jest do układania na podłożach chłonnych i niechłonnych elementów parkietu wielowarstwowego. Zgodnie z kryteriami niemieckiego rozporządzenia w sprawie substancji niebezpiecznych (GEV) produkt zaklasyfikowany jest do klasy emisji EC PLUS R – bardzo niska emisja. Produkt zgodnie z TRGS 610 nie zawiera rozpuszczalnika i może być stosowany na podłoża z wbudowanym ogrzewaniem podłogowym.


Klej WAKOL MS 228 elastyczny, przy zastosowaniu specjalnej szpachli zębatej 5 firmy WAKOL klej można stosować również do odcięcia wilgoci wyłącznie do zatwierdzonych rodzajów parkietów łączonych na pióro i wpust na nieogrzewanych jastrychach cementowych do 4 % CM względnie 85 % korespondującej względnej wilgotności powietrza.

Dane techniczne:

  • Baza surowcowa: polimer modyfikowany silanem
  • Czas wstępnego odparowania: brak
  • Czas układania: ok. 40 minut
  • Czas wiązania: ok. 24 - 48 godz.
  • Środek czyszczący: chusteczki czyszczące WAKOL RT 5960 zanim klej zwiąże
  • Okres składowania: 12 miesięcy w temperaturze pokojowej
  • Temperatura składowania: produkt niewrażliwy na przemrożenie.

 

Podłoże
Podłoże i warunki klimatyczne w pomieszczeniu muszą spełniać wymagania normy DIN 18356. Podłoża muszą być równe, dobrze wyschnięte, trwałe, pozbawione pęknięć, zanieczyszczeń i substancji utrudniających klejenie.
Jastrychy na bazie gipsu należy odpowiednio przygotować mechanicznie zgodnie z zaleceniami producenta lub aktualnymi normami i wymaganiami technicznymi oraz dokładnie odkurzyć. Jeśli na jastrychu nie ma pyłu, to parkiet można przyklejać bezpośrednio elastycznym klejem do parkietów gotowych WAKOL MS 228. Elastycznego kleju do
parkietów gotowych WAKOL MS 228 nie należy stosować na asfalcie lanym.
Elastycznego kleju do parkietów gotowych WAKOL MS 228 nie należy stosować bezpośrednio na gruntówce poliuretanowej WAKOL PU 280 ani na gruntówce poliuretanowej WAKOL PU 235.

Aplikacja
Elastyczny klej WAKOL MS 228 należy nakładać na podłoże równomiernie szpachlą zębatą, unikając przy tym tworzenia się skupisk kleju. Natychmiast dosunąć klejony element i dobrze docisnąć. Należy zwrócić uwagę na
wystarczające usieciowienie klejonego elementu. Po użyciu narzędzia należy bezzwłocznie czyścić chusteczkami czyszczącymi WAKOL RT 5960. Po związaniu elastyczny klej do parkietów gotowych WAKOL MS 228 można usunąć tylko mechanicznie.

Ważne wskazówki
Nie używać w temperaturze poniżej +15 °C. Elastyczny klej do parkietów gotowych WAKOL MS 228 magzynowany w chłodnym pomieszczeniu należy odpowiednio wcześniej przenieść do ogrzewanego pomieszczenia. Wszystkie dane odnoszą się do temperatury ok. 20 °C i względnej wilgotności powietrza 65 %.

Karta Charakterystyki

Opis Produktu

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również