Caparol Akkordspachtel SF plus MASA SZPACHLOWA natrysk 25Kg (Wiadro)

198,34 
Ilość
Wysyłka ok. 2-7 dni
Kolor:

InPost logo  Wszystkie nasze zamówienia (z wyjątkiem paletowych) wysyłamy korzystając z usług firmy InPost - zamówienia są dotarczane naprawdę szybko, a uszkodzenia prawie nie mają miejsca ☺️


Chcemy być z Państwem uczciwi, dlatego od razu wyjaśniamy, dlaczego koszt wysyłki jest zmienny:
z uwagi na różnorodną pojemność naszych produktów, koszt wysyłki jest silnie uzależniony od całościowej wagi zamówienia + do każdego produktu zostaje automatycznie doliczony ciężar opakowania o wartości od 0.5kg (pojemność produktu maks. 1L) do 1.0kg (pojemność produktu większy niż 1L). 

Dodatkowo, doceniamy realizację płatności za zamówienie przelewem tradycyjnym, stąd koszt wysyłki w przypadku wyboru płatności "Przelew na konto" jest o 1zł tańszy ☺️

  Waga przesyłki Płatność tradycyjna (Przelew na konto)  Płatność online (Przelewy24)  Płatność za pobraniem 
InPost Kurier  do 13kg                   13.00zł          14.00zł          18.00zł
  do 34kg                   17.00zł          18.00zł          22.00zł
  do 65kg                   29.00zł          30.00zł          32.00zł
  do 90kg                   39.00zł          40.00zł          40.00zł
  do 200kg (wysyłka paletowa)                  150.00zł        150.00zł        200.00zł
  powyżej 200kg (wysyłka paletowa)                  300.00zł        300.00zł        380.00zł
InPost Paczkomat do 3kg                   12.00zł          13.00zł -
  do 21kg                   14.00zł          15.00zł -
  do 30kg                   25.00zł          26.00zł -

Ups! Coś się stało z paczką? Spokojnie! Skontaktuj się z nami pod numer: 726 599 700, a na pewno coś wspólnie wymyślimy :) 

Dostarczono nieprawidłowy produkt? Z góry przepraszamy! Pomyłki zdarzają się najlepszym, także bardzo prosimy o wyrouzmiałość, swój błąd na pewno naprawimy :) 

Co by się nie działo, reklamacje, bądź zwroty produktów prosimy przesyłać na naszego ogólnego maila:

biuro@farbydodrewna.pl

A produkty, prosimy odesłać na adres naszego magazynu:

MAGAZYN SKYBUD s.c. Adrian Konieczny, Paweł Chlebowicz 
ul. Rapackiego 21a, 
71-467 Szczecin 


UWAGA! Jeśli opakowanie produktu ma wgniecenia lub jest zdeformowane, ale ciecz nie wydostała się na zewnątrz, to zjawsko nie wpływa na ostateczną jakość produktu, dlatego taka reklamacja będzie uważana jako bezzasadna. 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ


Caparol-Akkordspachtel SF plus (Worek)
Gotowa do stosowania dyspersyjna masa szpachlowa do wnętrz

Zastosowanie:
Masa szpachlowa do efektywnego natryskiwania, wygładzania i nakrapiania ścian i sufitów w zastosowaniach wielkogabarytowych, szczególnie polecana do stosowania na beton wytwarzany na miejscu, na gotowych elementach betonowych i z betonu komórkowego, cegle wapienno-piaskowej, płytach gipsowo-kartonowych, starych powłokach nośnych itp. Odpowiednia do uzyskania jakości powierzchni na poziomie Q3 lub Q4 (wg EUROGYPSUM)) na płytach gipsowych i gipsowo-kartonowych.

Właściwości:
- Bezrozpuszczalnikowa, o zmniejszonej emisji
- Wodorozcieńczalna, przyjazna dla środowiska, o słabym zapachu
- Wysoka przyczepność do podłoża
- Bardzo twarda po wyschnięciu, nie pęczniejąca
- Możliwe jest nałożenie aż 6 mm materiału w jednym przejściu roboczym
- Do szlifowania na sucho i filcowania na mokro
- Dyfuzyjna
- Łatwa do rozprowadzania i wygładzania
- Reakcja na ogień: A2-s1,d0 wg Klasyfikacji ogniowej wyrobów budowlanych  EN 13501-1 

kolor: biel naturalna
- stopień połysku: matowy
skala krycia: kryjąca
spoiwoDyspersja tworzyw sztucznych według DIN 55945.
wydajność: Natrysk:
ok. 1670 g/m2/mm grubości warstwy
Nakrapianie:
400–700 g/m2, w zależności od porządanej faktury.
warunki obróbki: min. 5°C 
czas schnięciaOkoło 12-48 godzin w zależności od wilgotności, temperatury i grubości warstwy.czyszczenie narzędzi: wodą (natychmiast po użyciu)

Instrukcje stosowania znajdą Państwo w zakładce "Porady" tuż za zakładką "Opis produktu", która jest teraz wyświetlana, a poniżej Karta informcyjno-techniczna i Karta charakterystyki od producenta.

Karta Techniczna
Specyfikacja dla systemów LEED-BREEAM
Karta charakterystyki
Deklaracja Właściwości Użytkowych

Wymagany stan podłoża
Podłoże musi być nośne, czyste, suche oraz pozbawione substancji zmniejszających przyczepność.

W zależności od rodzaju i właściwości podłoża przed szpachlowaniem należy położyć odpowiednią warstwę gruntującą. Stare i połyskujące nośne powłoki przeszlifować.

Sposób nakładania
Szpachlowanie na gładko przy nanoszeniu ręcznym:
Przed przystąpieniem do pracy szpachlówkę Caparol-Akkordspachtel należy dokładnie rozmieszać i nakładać pacą stalową, nierdzewną.

Możliwość łatwego nakładania szpachli WAŁKIEM. Zalecamy do tego celu specjalne nylonowe
wałki o grubszym, sztywnym włóknie.

Natrysk maszynowy z  nakrapianiem:
Wydajne i praktyczne jest powlekanie i nakrapianie powierzchni ścian i sufitów np. z  prefabrykatów betonowych, betonu odlewanego wygładzonego, betonu komórkowego, płyt gipsowych oraz płyt g-k za pomocą agregatów o dużej wydajności metodą cienkowarstwową.

Wykonanie:
Całą powierzchnię należy obficie natryskiwać nierozcieńczoną szpachlówką  Caparol-Akkordspachtel SF „plus" i natychmiast wygładzić przy pomocy odpowiedniej blichówki stalowej. Akkordspachtel SF „plus" można filcować na mokro lub szlifować na sucho. Po całkowitym wyschnięciu zaszpachlowanych na gładko powierzchni można je nakrapiać szpachlówką tworząc bardziej lub mniej delikatną fakturę. Wygląd uzyskanej struktury może zmieniać się w zależności od stopnia rozcieńczenia i wielkości zastosowanej dyszy. Nakrapianie stosuje się przeważnie na sufitach, które nie będą poddawane dalszej obróbce.

Wskazówki dodatkowe przy szpachlowaniu na gładko i nakrapianiu:
Przed natryskiwaniem powierzchni ścian w większych pomieszczeniach należy najpierw wygładzić szpachlą sufit. W takim przypadku także górna część powierzchni ścian, aż do wysokości osiąganej z podłogi powinna być natryskiwana i wygładzona.
Następnie dolną część powierzchni ściany szpachluje się i wygładza. Po wygładzeniu i lekkim przeschnięciu, wszystkie narożniki przemalować mokrym pędzlem. Zaszpachlować odręcznie kawerny i pęcherzyki. Przebicia rdzy zamknąć odpowiednim antykorozyjnym środkiem gruntującym np. Capalac AllGrund, po dobrym wyschnięciu szpachli.
Bardzo gładkice powierzhnie sufitów betonowych, bez zadziorów i kawern można bezpośrednio nakrapiać, bez ich wcześniejszego wygładzania. 

Zespół roboczy:
Grupa robocza potrzebna do natryskiwania powinna się składać z 2-3 osób: 1 osoba natryskująca, by nanieść materiał na jednolitą grubość warstwy; 1 osoba ściągająca równomiernie nałożony materiał, a następnie wygładzająca powierzchnię; 1 osoba odpowiedzialna za obsługę urządzenia.

Zabezpieczenie powierzchni nieobrabianych:
Przed pracami zabezpieczyć drzwi i okna, najlepiej sporządzonymi na wymiar ramami drewnianymi z naciągniętą folią. Podłogi pokryć grubymi materiałami zabezpieczającymi.

Urządzenia do natryskiwania:
Caparol Akkordspachtel SF "plus" może być nakładana za pomocą agregatów tynkarskich i wysokowydajnych urządzeń typu Airless. Przy pistoletach airless usunąć wszystkie filtry.
Dysza: 0,035-0,043"
Ciśnienie: 150-180 bar
Należy dokładnie przestrzegać wytyczne i wskazówki producentów urządzeń, w tym stosować zalecane do natrysku szpachli pistolety o większym przepływie.
Temperatura materiału przy natryskiwaniu airless nie może być niższa niż +10°C.

Układ warstw na przygotowanych podłożach

Kolejne warstwy:
Przed malowaniem farbą Sylitol Bio-Innenfarbe powierzchnię zagruntować środkiem Caparol-Haftgrund. Powierzchnie wygładzone szpachlówką Caparol-Akkord­spachtel SF "plus" można po wyschnięciu malować wszystkimi nadającymi się do tego celu farbami dyspersyjnymi i lateksowymi oraz lakierami akrylowymi firmy Caparol bez ich wcześniejszego gruntowania.
Przed nakładaniem mas plastycznych lub tapetowaniem tapetami z włókna szklanego lub tkanin, konieczne jest wykonanie warstwy gruntującej środkiem Caparol-Haftgrund, a przed nakładaniem tynków z żywic syntetycznych – gruntowanie wykonać środkiem Putzgrund 610

 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również