Caparol Capadecor Metallocryl Farba METALICZNA POŁYSK 2,5L

468,94 
Ilość
Wysyłka ok. 2-7 dni
Kolor:

InPost logo  Wszystkie nasze zamówienia (z wyjątkiem paletowych) wysyłamy korzystając z usług firmy InPost - zamówienia są dotarczane naprawdę szybko, a uszkodzenia prawie nie mają miejsca ☺️


Chcemy być z Państwem uczciwi, dlatego od razu wyjaśniamy, dlaczego koszt wysyłki jest zmienny:
z uwagi na różnorodną pojemność naszych produktów, koszt wysyłki jest silnie uzależniony od całościowej wagi zamówienia + do każdego produktu zostaje automatycznie doliczony ciężar opakowania o wartości od 0.5kg (pojemność produktu maks. 1L) do 1.0kg (pojemność produktu większy niż 1L). 

Dodatkowo, doceniamy realizację płatności za zamówienie przelewem tradycyjnym, stąd koszt wysyłki w przypadku wyboru płatności "Przelew na konto" jest o 1zł tańszy ☺️

  Waga przesyłki Płatność tradycyjna (Przelew na konto)  Płatność online (Przelewy24)  Płatność za pobraniem 
InPost Kurier  do 13kg                   13.00zł          14.00zł          18.00zł
  do 34kg                   17.00zł          18.00zł          22.00zł
  do 65kg                   29.00zł          30.00zł          32.00zł
  do 90kg                   39.00zł          40.00zł          40.00zł
  do 200kg (wysyłka paletowa)                  150.00zł        150.00zł        200.00zł
  powyżej 200kg (wysyłka paletowa)                  300.00zł        300.00zł        380.00zł
InPost Paczkomat do 3kg                   12.00zł          13.00zł -
  do 21kg                   14.00zł          15.00zł -
  do 30kg                   25.00zł          26.00zł -

Ups! Coś się stało z paczką? Spokojnie! Skontaktuj się z nami pod numer: 726 599 700, a na pewno coś wspólnie wymyślimy :) 

Dostarczono nieprawidłowy produkt? Z góry przepraszamy! Pomyłki zdarzają się najlepszym, także bardzo prosimy o wyrouzmiałość, swój błąd na pewno naprawimy :) 

Co by się nie działo, reklamacje, bądź zwroty produktów prosimy przesyłać na naszego ogólnego maila:

biuro@farbydodrewna.pl

A produkty, prosimy odesłać na adres naszego magazynu:

MAGAZYN SKYBUD s.c. Adrian Konieczny, Paweł Chlebowicz 
ul. Rapackiego 21a, 
71-467 Szczecin 


UWAGA! Jeśli opakowanie produktu ma wgniecenia lub jest zdeformowane, ale ciecz nie wydostała się na zewnątrz, to zjawsko nie wpływa na ostateczną jakość produktu, dlatego taka reklamacja będzie uważana jako bezzasadna. 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ


 


UWAGA! Jesteśmy w stanie stworzyć każdy wymarzony kolor bazując na palecie kolorów RAL, NCS i innych

    Posiadamy mieszalnik, dzięki któremu jesteśmy w stanie od ręki przygotować i wysłać, każdy wybrany kolor w pożądanej pojemności, a przy więszych zamówieniach niż jedna puszka, jesteśmy w stanie obniżyć znacząco ostateczną cenę zakupu. Cena jest mocno uzeleżniona od wybranego koloru z powodu bardzo zróżnicowanych cen pigmentów kolorystyczncyh i baz produktowych. 


Capadecor Metallocryl INTERIOR 2,5L
Dyspersyjna farba do wnętrz o metalicznej optyce i wysokim połysku.

Zastosowanie:
Capadecor Metallocryl Interior to wewnętrzna farba nadająca powierzchniom metaliczny wygląd. Jest przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach, w których pożądane jest uzyskanie efektownej, metalicznej powierzchni. Szczególnie polecana jest do pomieszczeń reprezentacyjnych jak np. kompleksy biurowe, centra handlowe, banki, dyskoteki i inne obiekty użyteczności publicznej.

Właściwości: 
Zminimalizowana emisja i brak rozpuszczalników E.L.F
Zgodna z AgBB
O metalicznej optyce
1 Klasa odporności na szorowanie na mokro wg. PN EN 13300
- Odporna na wodne środki dezynfekcyjne

kolorSrebrny metalik (zbliżony do RAL 9006), Kolor standardowy odpowiada kolorowi Venato 45 MET. Capadecor Metallocryl Interior nadaje się do barwienia maszynowego w systemie ColorExpress na: kolory metaliczne wg wzornika RAL, kolory z kolekcji kolorystyczne 3D Plus, dotychczasowe kolory farby Alucryl.
Jeżeli materiał ma być zabarwiony na inny kolor niż standardowy, to zabarwienie należy wykonać zgodnie z kolekcją ColorExpress „CD-Metallocryl”, w przeciwnym razie może dojść do przesunięcia odcienia koloru. 
- stopień połysku: Połysk metaliczny
spoiwoDyspersja czystego akrylanu.
wydajność: Ok. 100 ml/m2 przy jednokrotnym malowaniu na gładkich powierzchniach. Na podłożach szorstkich odpowiednio więcej. Dokładne zużycie można ustalić wyłącznie w praktyce przez malowanie próbne.
warunki obróbki+5°C dla otoczenia, podłoża i materiału.
czas schnięcia:W temp. +20°C i względnej wilgotności powietrza 65% warstwa jest powierzchniowo sucha i nadaje się do powtórnego malowania po 4 - 6 godz. W niższych temperaturach i przy wyższej wilgotności powietrza czas ten ulega wydłużeniu.
czyszczenie narzędzi: wodą (natychmiast po użyciu)

Instrukcje stosowania znajdą Państwo w zakładce "Porady" tuż za zakładką "Opis produktu", która jest teraz wyświetlana, a poniżej Karta informcyjno-techniczna i Karta charakterystyki od producenta.

Karta informacyjno-techniczna
Karta charakterystyki
Deklaracja
Specyfikacja dla systemów: LEED , BREEAM

Wymagany stan podłoża
Podłoże musi byc nośne, suche, czyste oraz pozbawione substancji zmniejszających przyczepność.

Przygotowanie podłoża
Przygotowanie podłoża jest uzależnione od jego rodzaju i właściwości. Przestrzegać wytycznych zawartych w karcie technicznej farby Amphibolin.

Sposób nakładania
Farbę Capadecor Metallocryl Interior przed użyciem dokładnie wymieszać. Podczas nakładania farbę regularnie, co jakiś czas zamieszać.

Nakładać pędzlem lub wałkiem. Łączenia dokładnie rozprowadzać wałkiem. Do nakładania stosować zaokrąglone na końcach wałki o średnim runie (12 –16 mm). Aby uzyskać równomierne rozprowadzenie aluminiowego pigmentu farbę Capadecor Metallocryl Interior nakładać równomiernie w poprzek a następnie rozprowadzić wałkiem w jednym kierunku.

Na gładkich lub niestrukturalnych powierzchniach nie można przy użyciu Metallocryl Interior uzyskać jednolitej powłoki metalicznej bez odznaczajacych się śladów narzędzi .

Nakładanie natryskiem może powodować wystąpienie tzw „efektu chmurek”, z tego powodu zalecane jest nakładanie farby tą metodą tylko na niewielkie powierzchnie. Wykonać powierzchnię próbną na obiekcie w celu sprawdzenia techniki natrysku oraz uzyskanego efektu optycznego malowanej powierzchni.

Na gładkich powierzchniach, można uzyskać bardzo ciekawy efekt optyczny. Należy w tym celu po naniesieniu farby wałkiem, owalną szczotką „przeczesać” jeszcze mokrą powierzchnię ruchami krzyżowymi.

Uwaga:Połysk oraz metaliczna optyka farby Capadecor Metallocryl Interior podkreślają (eksponują) fakturę podłoża. Ciemne i/lub intensywne kolory poprzez zwiększoną zawartość pigmentów mogą zasychać w plamy.

Układ warstw na przygotowanych podłożach

Warstwa pośrednia:
Farba Capadecor Metallocryl Interior zawiera pigment aluminiowy, który na alkaliczne lub kwaśne czynniki w połączeniu z wilgocią reaguje przebarwieniem. Dlatego na alkalicznych, nie chłonnych podłożach wykonać warstwę odcinającą środkiem Disbon 481 EP-Uniprimer (karta informacyjna 481).

Kryjącą warstwę pośrednią wykonać farbą Amphibolin zabarwioną wg wzornika kolorów CD Metallocryl w kolorze dopasowanym do późniejszej warstwy końcowej Capadecor Metallocryl Interior.
Uwaga: inne produkty nie nadają się do stosowania jako warstwa pośrednia.

Warstwa wierzchnia:
Dwie warstw wierzchnie wykonać nierozcieńczoną (maksymalnie 5%) farbą Capadecor Metallocryl Interior.

Warstwa kryjąca na tapetach Capaver
W przypadku stosowania Metallocryl Interior na tapetach Capaver można zrezygnować z powłoki pośredniej wykonanej farbą Amphibolin. Jednakże w przypadku krytycznych kolorów z dodatkiem dużej ilości pasty barwiącej może być konieczne nałożenie trzeciej warstwy Metallocryl Interior.

Metallocryl nakładać obficie za pomocą wałka z krótkim włosiem i rozprowadzać go poprzecznie. Następnie należy przewałkować powierznię w jednym kierunku wałkiem nie nasączonym materiałem. Koniecznie przewałkować miejsca stykających się powierzchni aplikacji. Zawsze nakładać Metallocryl metodą mokre na mokre.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również