Caparol Holz-IsoGrund GRUNT Farba izolująca przebarwienia 0,75L

78,10 
Ilość
Wysyłka ok. 2-7 dni

InPost logo  Wszystkie nasze zamówienia (z wyjątkiem paletowych) wysyłamy korzystając z usług firmy InPost - zamówienia są dotarczane naprawdę szybko, a uszkodzenia prawie nie mają miejsca ☺️


Chcemy być z Państwem uczciwi, dlatego od razu wyjaśniamy, dlaczego koszt wysyłki jest zmienny:
z uwagi na różnorodną pojemność naszych produktów, koszt wysyłki jest silnie uzależniony od całościowej wagi zamówienia + do każdego produktu zostaje automatycznie doliczony ciężar opakowania o wartości od 0.5kg (pojemność produktu maks. 1L) do 1.0kg (pojemność produktu większy niż 1L). 

Dodatkowo, doceniamy realizację płatności za zamówienie przelewem tradycyjnym, stąd koszt wysyłki w przypadku wyboru płatności "Przelew na konto" jest o 1zł tańszy ☺️

  Waga przesyłki Płatność tradycyjna (Przelew na konto)  Płatność online (Przelewy24)  Płatność za pobraniem 
InPost Kurier  do 13kg                   13.00zł          14.00zł          18.00zł
  do 34kg                   17.00zł          18.00zł          22.00zł
  do 65kg                   29.00zł          30.00zł          32.00zł
  do 90kg                   39.00zł          40.00zł          40.00zł
  do 200kg (wysyłka paletowa)                  150.00zł        150.00zł        200.00zł
  powyżej 200kg (wysyłka paletowa)                  300.00zł        300.00zł        380.00zł
InPost Paczkomat do 3kg                   12.00zł          13.00zł -
  do 21kg                   14.00zł          15.00zł -
  do 30kg                   25.00zł          26.00zł -

Ups! Coś się stało z paczką? Spokojnie! Skontaktuj się z nami pod numer: 726 599 700, a na pewno coś wspólnie wymyślimy :) 

Dostarczono nieprawidłowy produkt? Z góry przepraszamy! Pomyłki zdarzają się najlepszym, także bardzo prosimy o wyrouzmiałość, swój błąd na pewno naprawimy :) 

Co by się nie działo, reklamacje, bądź zwroty produktów prosimy przesyłać na naszego ogólnego maila:

biuro@farbydodrewna.pl

A produkty, prosimy odesłać na adres naszego magazynu:

MAGAZYN SKYBUD s.c. Adrian Konieczny, Paweł Chlebowicz 
ul. Rapackiego 21a, 
71-467 Szczecin 


UWAGA! Jeśli opakowanie produktu ma wgniecenia lub jest zdeformowane, ale ciecz nie wydostała się na zewnątrz, to zjawsko nie wpływa na ostateczną jakość produktu, dlatego taka reklamacja będzie uważana jako bezzasadna. 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ


CAPAROL Capacryl Holz-IsoGrund 0,75L
Grunt / Farba izolująca przed przebarwieniami na drewnie, a także zwiększająca przyczepność i wytrzymałość powłok malarskich

Zastosowanie: 
Farba do drewna, która służy do zabezpieczenia drewna przed przebarwieniami, do zastosowania jako wierzchnia warstwa pod powłoki lakiernicze z serii produktów Capacryl, Capalac Aqua PU-Alkyd i Capadur Wetterschutzefarbe NQG. Farba izolująca jest też świetnym gruntem, który zwiększa przyczepność i wytrzymałość kolejnych powłok malarskich. 

Gruntem do drewna możemy pomalować:
każda powłokę drewnianą, w której istnieje ryzyko wystapienia przebarwień (sęki, żywica itd.)

Produkt do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego! Produkt jest w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt!

Właściwości:
- wodorozcieńczalna
- szybkoschnąca
- przyjazna dla środowiska
technologia kationowa - do tej pory najlepszy sposób na uniknięcie przebarwień (izoluje substancję powodujące przebarwienia)
zwiększa przyczepność kolejnych powłok malarskich
- dyfuzyjna
- posiada normę PN EN 71-3 (może być stosowana do dziecięcych zabawek)

kolor: biały
spoiwo: dyspersja akrylowa
wydajność: ok. 80-100ml/m2 (uzależnione mocno od gatunku drewna itd.)
warunki obróbki: min. 8°C do 25°C
czas schnięcia: maks 12h
czyszczenie narzędzi: woda + mydło natychmiast po użyciu
sposób aplikacji: natrysk/pędzel/wałek

Holz-IsoGrund Primer marki Caparol to wysokiej jakości produkt do impregnacji i gruntowania drewnianych powierzchni. Ten specjalistyczny primer został stworzony z myślą o zapewnieniu optymalnej ochrony, wykończeniu i przygotowaniu drewna przed dalszymi etapami malowania lub lakierowania.

Holz-IsoGrund Primer jest idealny do zastosowania na różnych rodzajach drewna, takich jak tarasy, ogrodzenia, meble ogrodowe, okna, drzwi czy drewniane elewacje. Jego głównym zadaniem jest przede wszystkim utrzymanie odpowiedniego stanu drewna, tworząc trwałą barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, promieniowanie UV czy działanie grzybów i glonów.

Produkt ten, dzięki swojej specjalnej formule, penetruje drewno, wnika głęboko w jego strukturę, co zapewnia trwałe związanie z powierzchnią i długotrwałe efekty ochronne. Dodatkowo, primer przygotowuje drewno do aplikacji kolejnych warstw farb lub lakierów, zapewniając im optymalną przyczepność i równomierną absorpcję. Powłoka powstała po użyciu Holz-IsoGrund Primer ma również właściwości efektywnego wypełniania drobnych pęknięć, szczelin i nierówności na powierzchni drewna.

Instrukcje stosowania znajdą Państwo w zakładce "Porady" tuż za zakładką "Opis produktu", która jest teraz wyświetlana, a poniżej Karta informcyjno-techniczna i Karta charakterystyki od producenta. 

Karta informacyjno-techniczna

Karta charakterystyki

 

Przygotowanie podłoża:

Powierzchnie drewniane przeszlifować zgodnie z kierunkiem włókien, oczyścić, usunąć wydzielające się składniki drewna np. żywice, itp. Złagodzić ostre krawędzie.

Sposób nakładania:

Capacryl Holz-IsoGrund można nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskiwać. Przed użyciem dobrze wymieszać. W razie konieczności rozcieńczyć maks. 5 % wody. W przypadku drewna zawierającego dużo składników rozpuszczalnych w wodzie może dojść do przebarwień w pierwszeju warstwie Capacryl Holz-IsoGrund. Te przebarwienia zostaną związane kationowo w warstwie błony. Ważne jest aby zachować 12-godzinny czas schnięcia przed wykonaniem kolejnej warstwy. Dla tego typu drewna należy wykonać dwukrotne gruntowanie Capacryl Holz-IsoGrund. W razie potrzeby należy najpierw wykonać malowanie próbne.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również