Caparol Sylitol RapidGrund 111 GRUNT MINERALNY niekapiący 2,5L

42,76 
Ilość
Wysyłka ok. 2-7 dni

InPost logo  Wszystkie nasze zamówienia (z wyjątkiem paletowych) wysyłamy korzystając z usług firmy InPost - zamówienia są dotarczane naprawdę szybko, a uszkodzenia prawie nie mają miejsca ☺️


Chcemy być z Państwem uczciwi, dlatego od razu wyjaśniamy, dlaczego koszt wysyłki jest zmienny:
z uwagi na różnorodną pojemność naszych produktów, koszt wysyłki jest silnie uzależniony od całościowej wagi zamówienia + do każdego produktu zostaje automatycznie doliczony ciężar opakowania o wartości od 0.5kg (pojemność produktu maks. 1L) do 1.0kg (pojemność produktu większy niż 1L). 

Dodatkowo, doceniamy realizację płatności za zamówienie przelewem tradycyjnym, stąd koszt wysyłki w przypadku wyboru płatności "Przelew na konto" jest o 1zł tańszy ☺️

  Waga przesyłki Płatność tradycyjna (Przelew na konto)  Płatność online (Przelewy24)  Płatność za pobraniem 
InPost Kurier  do 13kg                   13.00zł          14.00zł          18.00zł
  do 34kg                   17.00zł          18.00zł          22.00zł
  do 65kg                   29.00zł          30.00zł          32.00zł
  do 90kg                   39.00zł          40.00zł          40.00zł
  do 200kg (wysyłka paletowa)                  150.00zł        150.00zł        200.00zł
  powyżej 200kg (wysyłka paletowa)                  300.00zł        300.00zł        380.00zł
InPost Paczkomat do 3kg                   12.00zł          13.00zł -
  do 21kg                   14.00zł          15.00zł -
  do 30kg                   25.00zł          26.00zł -

Ups! Coś się stało z paczką? Spokojnie! Skontaktuj się z nami pod numer: 726 599 700, a na pewno coś wspólnie wymyślimy :) 

Dostarczono nieprawidłowy produkt? Z góry przepraszamy! Pomyłki zdarzają się najlepszym, także bardzo prosimy o wyrouzmiałość, swój błąd na pewno naprawimy :) 

Co by się nie działo, reklamacje, bądź zwroty produktów prosimy przesyłać na naszego ogólnego maila:

biuro@farbydodrewna.pl

A produkty, prosimy odesłać na adres naszego magazynu:

MAGAZYN SKYBUD s.c. Adrian Konieczny, Paweł Chlebowicz 
ul. Rapackiego 21a, 
71-467 Szczecin 


UWAGA! Jeśli opakowanie produktu ma wgniecenia lub jest zdeformowane, ale ciecz nie wydostała się na zewnątrz, to zjawsko nie wpływa na ostateczną jakość produktu, dlatego taka reklamacja będzie uważana jako bezzasadna. 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ


Sylitol RapidGrund 111 | 2,5L
Niekapiący, mineralny grunt penetrujący, zoptymalizowany do aplikacji wałkiem.

Zastosowanie:
Jedną z głównych cech wyróżniających Sylitol RapidGrund 111 jest jego szybkość działania. Produkt ten zapewnia błyskawiczne oddzielanie brudu oraz zabezpiecza podłoże przed wilgocią i wilgocią związaną z powietrzem. Dzięki temu, praca z nim jest szybka i efektywna, a efekty są widoczne od razu. Niewątpliwie jest to nieoceniony atut dla każdego profesjonalnego wykonawcy, który ceni sobie zarówno jakość, jak i oszczędność czasu.

Sylitol RapidGrund 111 został opracowany z myślą o ekologicznym podejściu do budowania. Produkt ten posiada doskonałe właściwości pokrywające, co przekłada się na oszczędność materiału oraz zmniejszenie ilości odpadów generowanych podczas prac budowlanych. Wykorzystanie Sylitol RapidGrund 111 pozwala również na redukcję emisji VOC (lakierów i farb na bazie rozpuszczalników organicznych), co jest przyjazne dla środowiska.

Wysoka jakość produktu jest gwarantowana przez markę Caparol, która od lat jest liderem w dziedzinie produkcji produktów budowlanych. Sylitol RapidGrund 111 to kolejny produkt marki, który spełnia najwyższe standardy jakości.

W skrócie, Sylitol RapidGrund 111 marki Caparol to niezawodny i solidny produkt, który zapewni profesjonalne działanie na budowie. Jego cechą wyróżniającą jest szybkość działania, ekologiczne podejście do budowania oraz wysoka jakość marki Caparol. Wybór tego produktu to pewność doskonałych efektów i zadowolenie klientów.

Właściwości:
- wzmacniający, krzemionkujący grunt penetrujący
- niekapiący, nadaje się do aplikacji wałkiem
- czysta i pewna aplikacja
- barwa: transparentna

kolor: bezbarwny
- stopień połysku: półmat
skala krycia: transparentna
spoiwoSzkło wodne potasowe z organicznymi stabilizatorami według DIN 18 363 rozdz. 2.4.1.
wydajność: W zależności od chłonności podłoża ok. 50-200 ml/m2. Dokładne zużycie należy ustalić na podstawie próby na danym obiekcie.
warunki obróbkiCo najmniej. + 8° C do maks.+ 30°C.
czas schnięcia: W temp. +20°C i względnej wilgotności powietrza 65% warstwa jest powierzchniowo sucha i nadaje się do powtórnego malowania po 12 godz. W niższych temperaturach i przy wyższej wilgotności powietrza czas ten ulega wydłużeniu.
czyszczenie narzędzi: wodą (natychmiast po użyciu)

Instrukcje stosowania znajdą Państwo w zakładce "Porady" tuż za zakładką "Opis produktu", która jest teraz wyświetlana, a poniżej Karta informcyjno-techniczna i Karta charakterystyki od producenta. 

Karta informacyjno-techniczna
Specyfikacja dla systemów LEED-BREEAM
Karta charakterystyki

 

 

Wymagany stan podłoża
Podłoże musi być nośne, suche, czyste oraz pozbawione substancji zmniejszających przyczepność.

Przygotowanie podłoża
Prosimy o zapoznanie się z naszymi informacjami technicznymi nr. 650 w celu doboru odpowiedniego przygotowania podłoża.

Sposób nakładania
Idealnie nadaje się do aplikacji wałkiem, aplikacja pędzlem lub szczotką jest również możliwa. W przypadku natrysku Airless należy liczyć się z powstawaniem mgły rozpryskowej. Przed użyciem należy rozmieszać.

Rozcieńczenie
W przypadku stosowania jako rozcieńczalnik do produktów Sylitol® (tynków elewacyjnych oraz farb elewacyjnych i wewnętrznych) - należy rozcieńczyć w sotunku 1:1 z wodą.

Należy uwzględnić informacje zawarte w poszczególnych kartach technicznych tynków, farb elewacyjnych i wewnętrznych Sylitol®. Przy zastosowaniu Sylitol®RapidGrund 111 jako ochrony przeciwodparzeniowej można połączyć z maks dwiema częściami objętościowymi wody.

Układ warstw na przygotowanych podłożach
Optymalna aplikacja nierozcieńczonym produktem za pomocą wałka. W razie konieczności rozcieńczyć 1 częścią wody i nanosić aż do pełnego nasycenia podłoża, mokrym w mokre za pomocą ławkowca lub pędzla.

Po rozcieńczeniu wodą nie zaleca się aplikacji wałkiem.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również