Farby kryjące do drewna, które ograniczają powstawanie przebarwień, są wydajne i mają szerokie zastosowanie? Takie połączenie jest możliwe! Spełniające wszystkie te kryteria produkty, kupisz w sklepie internetowym farbydodrewna.pl. Przeczytaj, czym jeszcze wyróżniają się oferowane przez nas farby kryjące do drewna wewnątrz, porównaj między sobą poszczególne produkty i rozpocznij zakupy!

Czym wyróżniają się farby kryjące do drewna wewnątrz budynków?

Farby kryjące do drewna to preparaty, które są stosowane w celu niwelowania niedoskonałości powstałych na danej powierzchni – na przykład zacieków czy plam. Ponadto używając ich, możesz zmienić kolor drewna i nadać mu wybrany stopień połysku. W składzie tego typu produktów znajdują się takie komponenty jak pigmenty, rozpuszczalniki oraz środki wiążące. Dzięki nim preparat doskonale kryje daną powierzchnię, a drewno, które zostało pokryte farbą, jest bardziej odporne na ścieranie.

Jakie farby kryjące kupisz w naszym sklepie internetowym?

W tym dziale naszego asortymentu znajdziesz farby kryjące do drewna w kilku wariantach do wyboru. Jeśli szukasz uniwersalnej farby, którą możesz zastosować jako grunt, międzywarstwę i preparat końcowy, sprawdź nasz wielofunkcyjny preparat. Taka farba pozwala drewnu oddychać, bardzo dobrze kryje, a ponadto świetnie przyczepia się do podłoża.

Oprócz tego proponujemy Ci farby kryjące do wnętrz w różnych kolorach. Możesz zdecydować się na uniwersalną biel, jeden z odcieni brązu albo zamówić preparat w bardziej intensywnej barwie – czerwonej, żółtej czy zielonej. Na tym nie koniec: do Twojej dyspozycji są farby kryjące zamknięte w puszkach o różnych pojemnościach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz produkt odpowiedni do pomalowania zarówno większej, jak i mniejszej powierzchni.

Farby kryjące do drewna i ich zastosowanie

W naszym sklepie internetowym kupisz farby kryjące przeznaczone do malowania konstrukcji drewnianych znajdujących się wewnątrz domów i innych budynków. Produktów tych możesz użyć do pokrycia:

 • drzwi,
 • parapetów,
 • mebli,
 • ram okiennych,
 • balustrad,
 • elementów dekoracyjnych wykonanych z drewna,
 • ścian działowych,
 • innych konstrukcji drewnianych.

Dlaczego warto stosować farby kryjące do drewna wewnątrz budynków?

 • Ukrywają niedoskonałości.

Proponowane przez nas farby kryjące do drewna sprawiają, że malowana powierzchnia staje się gładka, a uszkodzenia są mniej widoczne.

 • Ograniczają powstawanie przebarwień.

Palisz w mieszkaniu? Powstałe na drewnianej boazerii czy meblach przebarwienia zniwelujesz, aplikując na nią jeden z oferowanych przez nas w tej kategorii preparatów.

 • Zabezpieczają drewno przed uszkodzeniami.

Kolejny powód, dla którego warto stosować farby kryjące do drewna wewnątrz domu to ochrona malowanej powierzchni przed niszczeniem, a co za tym idzie jej przedwczesnym starzeniem się.

 • Nadają deskom wybrany kolor.

Biały, jasnoszary, a może żółty lub czerwony? W naszej ofercie znajdziesz farby kryjące do drewna w różnych wariantach kolorystycznych. Używając ich, zmienisz wygląd mebli, drzwi, parapetów, czy innych malowanych powierzchni.

Na co zwrócić uwagę, kupując farby kryjące do drewna?

Zastanawiasz się, jaką farbę kryjącą kupić? Zacznij od sprawdzenia przeznaczenia wybranego preparatu. W sklepie internetowym farbydodrewna.pl znajdziesz środki odpowiednie do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach drewnianych – na przykład meblach, ścianach działowych, boazerii. Szczegółowe informacje dotyczące zastosowania konkretnego preparatu umieściliśmy w jego opisie.

Nie mniej ważna jest optymalna pojemność preparatu. Przed zakupem konkretnej farby, sprawdź w karcie produktu, ile metrów kwadratowych powierzchni możesz pomalować danym preparatem. W opisie znajdziesz również informacje o tym, ile warstw środka musisz nałożyć, aby uzyskać odpowiednie pokrycie. Ponadto dowiesz się, jakie akcesoria będą Ci potrzebne do wykonania aplikacji.

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Pamiętaj, że kolory widoczne na karcie produktu mogą odbiegać od barwy, którą uzyskasz, malując daną powierzchnię. Efekt zależy od rodzaju drewna oraz sposobu, w jaki było one suszone i szlifowane. Dlatego zanim zaaplikujesz środek na cały mebel czy drzwi, najpierw nałóż go na ich niewielki fragment.

Dlaczego warto kupić farby kryjące do drewna wewnątrz w naszym sklepie internetowym?

 • Duży wybór preparatów.

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w farby do drewna różnego rodzaju, a w tej kategorii proponujemy Ci skuteczne preparaty kryjące w opakowaniach o większych oraz mniejszych pojemnościach. Możesz też wybrać pomiędzy kilkunastoma wersjami kolorystycznymi produktów.

 • Szybka wysyłka.

Dostępne w tym dziale naszego asortymentu farby kryjące prześlemy do Ciebie w ciągu 1-7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Przewidywany czas dostawy podajemy na karcie każdego z produktów.

 • Profesjonalne doradztwo.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej farby? Nie wiesz, jak używać danego preparatu lub zastanawiasz się, czy nadaje się on do zastosowania na określonej powierzchni? Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer 726 599 700 lub wyślij maila na adres biuro@farbydodrewna.pl. Nasi pracownicy doradzą Ci, jaką farbę zamówić.