Farba jachtowa do drewna – zabezpiecz łódź i wypłyń na spokojne wody

Drewno to ceniony materiał szkutniczy ze względu zarówno na walory techniczne, jak i estetyczne. Elementy łodzi z tego surowca wymagają zabezpieczania przed gniciem, butwieniem, próchnieniem oraz grzybami. Farba jachtowa do drewna to niezbędnik w ekwipunku każdego właściciela łodzi. Zarówno meble jachtowe, jak i elementy konstrukcyjne łodzi zyskują dzięki niej niezbędną ochronę. Olej jachtowy jest w stanie podkreślić naturalne piękno drewna. Państwa jachtom i łodziom blask zapewni lakier jachtowy v33. Cena nie powinna być decydująca, ponieważ im wyższa jakość preparatu, tym piękniejszy wygląd łodzi.

Lakiery jachtowe do zastosowań w obszarach morskich

Preparat tworzy wysokiej jakości powłokę zabezpieczającą na powierzchni jachtu. Olej jachtowy zapewnia bardzo dobre krycie i wykończenie na wysoki połysk. W przypadku używania na pokładach, nadbudówkach, masztach i burtach powyżej poziomu wody niezastąpionym środkiem ochronnym jest lakier jachtowy v33. Cena za puszkę preparatu nie będzie dla Państwa wygórowana, ponieważ wydajność krycia na m2 jest naprawdę satysfakcjonująca. 

Lakier jachtowy - idealny do zabezpieczenia czoła deski 

Możemy ze spokojnym sumieniem polecić lakier jachtowy do zabezpieczenia naszych zakończeń deski tarasowej, tzw. czoła deski. Zakończenia deski tarasowej bardzo często i szybko ulegają zniszczeniu, ze względu na mocniejsze oddziaływanie warunków atmosferycznych, czy standardowe uszkodzenia mechaniczne.  Lakier jachtowy jako preparat do zabezpieczenia czoła deski, sprawdzi się idealnie – utworzy mocną, nieprzemakalną warstwę, która ochroni nasze drewno tarasowe przed pękaniem czy pęcznieniem. 

 

Lakier jachtowy – połączenie najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny

Niewiele trzeba, aby zarówno meble jachtowe, jak i inne obiekty nadwodne uzyskały wytrzymałe i długotrwałe zabezpieczenie. Polecane przez nas lakiery jachtowe wyróżniają się bardzo dobrym przyleganiem do powierzchni i łatwą aplikacją. Ich skład bazuje na modyfikowanych alkidach. To sprawia, że do każdego gatunku drewna można zastosować lakier jachtowy. Cena produktów w tej kategorii została dostosowana do każdego budżetu.