Lazura do drewna – podkreśl charakter desek

Drewniane elementy wyposażenia cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród architektów i projektantów, ale i każdego z nas. Remmers HK Lasur to sposób na zachowanie jego estetycznego wyglądu na bardzo długo. Farby Remmers należą do najwyższej jakości preparatów przedłużających żywotność drewna. Wśród środków zabezpieczających deski wyróżniają się składem. Remmers lazura to lazura z wyłącznie naturalnych składników. Dzięki temu jest bezpieczna i ekologiczna, co sprawia, że wybierają ją rzesze klientów.

 

Remmers HK Lasur – piękny kolor drewna na długo

Lazur do drewna nie tylko impregnuje, ale pozwala zachować jego naturalny kolor. Powstająca podczas nakładania powłoka chroni przed promieniowaniem UV, dzięki czemu lazura Remmers zabezpieczy kolory i utrzyma je na dłużej. Lazury Remmers to zapewnienie aż sześciokrotnej ochrony przed zagrożeniami biologicznymi i atmosferycznymi -– sinizna, glony, pleśń, wilgoć czy żerowanie os nie zagrożą drewnu. Wystarczy je pokryć lazurą Remmers.

Remmers farby do drewna, które cieszą się dużym powodzeniem

Lazur czy farba – jakich efektów można się spodziewać, używając produktów Remmers, Kolory zyskają satynową powłokę, która nada im połysk i ochroni powierzchnię. Lazura Remmers to nowoczesny impregnat, który można zaaplikowaćć na każdy gatunek drewna. W szczególności na te narażone na zmienne warunki atmosferyczne. Remmers do drewna nie ma sobie równych. dlatego cieszy się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Produkty Remmers to lazury do drewna łatwe w aplikacji, bezpieczne i ekologiczne, dzięki czemu wyróżniają się na rynku.

Jedyna w swoim rodzaju lazura – kolory do każdego gatunku drewna

Firma Remmers to producent z wieloletnim doświadczeniem gwarantującym niezawodność impregnatu. Stworzona na bazie żywic alkidowych farba do drewna zielona może być użyta do impregnacji m.in. tarasów, płotów, elewacji czy mebli. Remmers lazury mogą bez problemu zastąpić impregnat i preparat barwiący do drewna. Wystarczy położyć jedynie dwie warstwy i można cieszyć się ochroną drewna nawet do 8. lat! Remmers farby charakteryzują się dużą wydajnością. Puszka o pojemności 2,5 l wystarczy na jednokrotne pokrycie 31 m2. Jeśli chcą Państwo uzyskać najlepszy efekt, lazura powinna być nałożona na oczyszczoną powierzchnię. Pozbycie się pyłów sprawi, że farba Remmers wniknie w najgłębsze struktury drewna i podkreśli kontury usłojenia.