Oleje do drewna, które są łatwe w aplikacji, podkreślają naturalne piękno tego surowca, a na dodatek mają dobry skład? Takie zestawienie cech tworzą oferowane w tym dziale naszego sklepu internetowego produkty. Sprawdź trwale zabezpieczające drewno oleje do parkietów, schodów, mebli i innych powierzchni wykonanych z tego materiału, porównaj je między sobą, i rozpocznij zakupy!

Olej do drewna wewnątrz – czym wyróżnia się tego typu preparat?

Olej do drewna do wewnątrz to profesjonalny preparat przeznaczony do zabezpieczania znajdujących się w środku domu lub innego budynku parkietów, podłóg i mebli wykonanych z drewna. Środki tego typu chronią daną powierzchnię przed wilgocią, powstawaniem plam oraz uszkodzeniami. Na tym jednak nie kończy się ich działanie. Oleje do drewna wewnątrz poprawiają wygląd powierzchni, na które zostały naniesione. Przy ich pomocy możesz nadać podłodze matowe wykończenie, zmienić kolor parkietu albo uzyskać efekt satynowego połysku na frontach mebli.

Oleje do podłóg drewnianych i inne produkty, które znajdziesz w tej kategorii

 • Naturalny olej do drewna wewnątrz.

Chcesz, żeby Twój dębowy parkiet albo sosnowa posadzka wyglądały naturalnie? Zamów dostępny w naszym sklepie internetowym olej do drewna wewnątrz. Co ważne, tego typu preparaty nadają się zarówno do europejskich, jak i egzotycznych gatunków drewna, nie powodują śliskości posadzki, a ich aplikacja jest prosta.

 • Olej twardy.

Nasza kolejna propozycja to olej twardy do drewna, który dokładnie wypełnia struktury desek. Po jego użyciu malowana powierzchnia staje się odporna na wysuszenie, a ponadto łatwiejsza w pielęgnacji i regeneracji. Tego typu oleje do drewna możesz aplikować na kilka sposobów: blachą parkieciarską, wałkiem z mikrowłókien, pędzlem lub bawełnianą szmatką.

 • Olejowosk.

Oleje do parkietu, schodów i mebli mogą mieć formę preparatów, które stanowią połączenie olejów roślinnych oraz wosków pochodzenia naturalnego. Taka kompilacja sprawia, że malowana powierzchnia jest precyzyjnie i jednolicie wybarwiona. Oprócz tego staje się ona wyjątkowo odporna na uszkodzenia – nie pęka i nie rozwarstwia się.

Oleje do drewna i ich zastosowanie

Stary parkiet, nowa podłoga, schody wewnętrzne – produkty, które proponujemy Ci w tej części naszej oferty, pomogą Ci zachować piękny wygląd tych oraz innych powierzchni drewnianych w Twoim domu. Dostępnymi w sklepie internetowym farbydodrewna.pl preparatami możesz pokryć:

 • posadzkę,
 • schody,
 • meble,
 • blat kuchenny,
 • stolarkę otworową – ramy okienne i drzwi.

Dlaczego warto stosować olej do drewna do wewnątrz?

 • Chroni drewniane powierzchnie przed niszczeniem.

Dzięki temu, że oleje, które oferujemy, głęboko penetrują drewno, zabezpieczają wykonane z niego posadzki i meble przed uszkodzeniami, działaniem wody, przebarwieniami, a także zbyt wczesnym starzeniem się.

 • Eksponuje walory drewna.

Chcesz utrwalić bezpretensjonalne piękno drewna? Wybierz olej – który w przeciwieństwie do innych tego typu produktów – nie tworzy na powierzchni parkietu lub blatu sztucznej warstwy, ale wnika w ich głąb. Sprawia to, że dębowe, sosnowe czy innego rodzaju deski wyglądają bardzo naturalnie.

 • Zmienia wygląd drewnianych mebli i posadzek.

Prosty sposób na zmianę wyglądu mebli czy posadzki? Oleje do drewna! Produkty, które zamówisz w naszym sklepie internetowym, dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Przy ich pomocy pomalujesz drewniane elementy wyposażenia Twojego domu na delikatny lub intensywny kolor.

Dlaczego warto kupić oleje do parkietów, mebli i innych powierzchni drewnianych w naszym sklepie internetowym?

 • Duży wybór produktów.

Bezbarwne oleje do parkietu i mebli, profesjonalne preparaty w kolorach nawiązujących do rozmaitych gatunków drewna, a także w niestandardowych barwach; specjalistyczne środki w pojemnikach o mniejszych i większych pojemnościach – dzięki tak rozbudowanej ofercie, łatwo dobierzesz produkt odpowiedni do wykonania prac, które zaplanowałeś.

 • Szybka wysyłka.

Zamówione przez Ciebie oleje do drewna, prześlemy na podany przez Ciebie adres w ciągu 1-7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

 • Kompleksowy zestaw do aplikacji.

Do większości produktów, które oferujemy w tym dziale naszego asortymentu, dołączamy oryginalny pędzel polskiej produkcji. Dzięki niemu aplikacja oleju do drewna jest jeszcze prostsza!