Osmo 4008 Grunt, Impregnat do drewna WR Aqua 0,75L
Opis
Osmo 4008 Grunt, Impregnat do drewna WR Aqua 0,75L
WR AQUA to innowacyjny impregnat do drewna na zewnątrz, który stanowi doskonały grunt pod powłok. Zapewnia drewnu zewnętrznemu bezprecedensową ochronę przed wilgocią, zgnilizną, pleśnią i sinicą.
Jest idealny do zabezpieczania elementów drewnianych bez bezpośredniego kontaktu z gruntem, takich jak okna, drzwi, pergole czy meble ogrodowe. Dzięki silnym właściwościom hydrofobowym, impregnat skutecznie zapobiega pęcznieniu i kurczeniu się drewna, chroniąc je przed szkodnikami roślinnymi. Do zastosowania na zewnątrz do drewna, to idealne rozwiązanie do drewna przeciw wilgoci, zapewniające jego długotrwałą ochronę i piękno!
Zastosowanie:
- jako grunt pod powłoki Osmo, w celu zapewnienia dodatkowej ochrony drewna przed zgnilizną, pleśnią i sinicami
- przeznaczony do drewna zewnętrznego, bez bezpośredniego kontaktu z gruntem i bez obciążeń konstrukcyjnych (stabilnego wymiarowo, o ograniczonej stabilności wymiarowej i niestabilnego wymiarowo) – np. okna, rolety, drzwi, pergole, kratki, meble ogrodowe, itp.
Zalety:
- silnie hydrofobowy, zapobiega pęcznieniu i kurczeniu się drewna
- chroni przed szkodnikami roślinnymi, takimi jak zgnilizna (wg EN 152) czy sinica (wg EN 113)
- idealny jako podkład pod powłoki na bazie olejów
Zużycie:
- 160-200 ml/m2
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.