Osmo 8016 Wisch Fix Koncentrat do Czyszczenia i pielęgnacji 1l
99,30  119  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.


  Wszystkie wysyłki realizujemy kurierem UPS

 

Cennik:
do 30 kg - 20 zł
od 30 kg do 60 kg - 28 zł

paleta - 150 zł

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy z kurierem który przyniósł paczkę sporządzić protokół strat.

Reklamacje należy przesyłać na adres:
biuro@farbydodrewna.pl

Zwroty należy kierować na adres:

Farbydodrewna.pl
ul. Wierzbicka 26/44 (Plac Techpark)
26-600 Radom

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

OSMO WISCH-FIX 8016 KONCENTRAT DO MYCIA PODŁÓG 1L

Osmo Wisch-Fix jest rozpuszczalnym w wodzie koncentratem do codziennej pielęgnacji - opracowanym specjalnie do czyszczenia i pielęgnacji podłóg olejowanych i pokrytych powłokami Osmo. Zawiera mydła na bazie naturalnych olejów roślinnych, dzięki czemu nie wysusza drewna. Przy regularnym stosowaniu powierzchnia staje się łatwa do utrzymania w czystości i delikatnie przeciwpoślizgowa. Rozpuszczalne w wodzie składniki nie pozostawiają na podłodze smug i ani warstwy osadu. Środek jest delikatny dla skóry, nie zawiera barwników ani dodatków zapachowych, jest wolny od rozpuszczalników i substancji lotnych, a więc jest w pełni bezpieczny do użytku domowego.

Kolor: Bezbarwny

Pojemność: 1L

Zastosowanie:

  • Idealny do czyszczenia i pielęgnacji podłóg drewnianych olejowanych i pokrytych powłokami Osmo.
  • Zalecany również do mebli, drzwi, paneli ściennych i sufitowych.

Przygotowanie powierzchni:

  • Aby usunąć kurz i luźne zanieczyszczenia, zalecamy oczyszczenie powierzchni mopem Opti z nakładką do kurzu, odkurzaczem lub miotłą.

Metody czyszczenia:

  • Czyszczenie ręcznie: Wisch-Fix doskonale nadaje się do czyszczenia mopem Osmo Opti Set (z nakładką do czyszczenia na mokro). Koncentrat dodać do wody. Podłogę przecierać wilgotnym (nie mokrym!) mopem. Przy regularnym używaniu powierzchnia stanie się bardzie odporna na ponowne zabrudzenia oraz pojawianie się oznak zużycia.
  • Czyszczenie maszynowe: Rozcieńczony Wisch-Fix rozprowadzić na podłodze używając rozpylacza. Przy pomocy maszyny polerskiej, np. Osmo FloorXcenter z białym padem, zruszyć brud z podłoża. Następnie natychmiast zetrzeć go lub zebrać za pomocą maszyny z padem z mikrofazy.

Dozowanie:

  • 1 nakrętka koncentratu na 1 litr wody. Przy bardziej zanieczyszczonych powierzchniach lub przy czyszczeniu maszynowym, dawkę koncentratu można zwiększyć aż do proporcji 1:1).

Wskazówki:

Do usunięcia wyjątkowo uciążliwych plam lub okazjonalnego odświeżania podłóg olejowanych lub pokrytych powłokami Osmo, polecamy sprawdzony Środek do czyszczenia i pielęgnacji wosku na bazie naturalnych olejów i wosków (stosować nierozcieńczony, za pomocą mopa Opti z nakładką z mikrofazy). W celu całkowitej renowacji powłoki, zalecamy położenie warstwy Wosku Twardego Olejnego Osmo.

Jako GRATIS dołączamy oryginalne RĘWKAWICE marki ogrifox, aby zakupy u nas były jeszcze przyjemniejsze!

DO ZAKUPU INNYCH KOLORÓW ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE :)

Przed użyciem środka czyszczącego należy przetrzeć podłogę lekko nawilżonym (nie mokrym!!!) mopem lub szmatką, a następnie natychmiast osuszyć.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również