Osmo 8019 Intensywny ŚRODEK czyszczący do oleju, olejowosku 1L

114,90 
Ilość
Wysyłka do 1-3 dni roboczych

InPost logo  Wszystkie nasze zamówienia (z wyjątkiem paletowych) wysyłamy korzystając z usług firmy InPost - zamówienia są dotarczane naprawdę szybko, a uszkodzenia prawie nie mają miejsca ☺️


Chcemy być z Państwem uczciwi, dlatego od razu wyjaśniamy, dlaczego koszt wysyłki jest zmienny:
z uwagi na różnorodną pojemność naszych produktów, koszt wysyłki jest silnie uzależniony od całościowej wagi zamówienia + do każdego produktu zostaje automatycznie doliczony ciężar opakowania o wartości od 0.5kg (pojemność produktu maks. 1L) do 1.0kg (pojemność produktu większy niż 1L). 

Dodatkowo, doceniamy realizację płatności za zamówienie przelewem tradycyjnym, stąd koszt wysyłki w przypadku wyboru płatności "Przelew na konto" jest o 1zł tańszy ☺️

  Waga przesyłki Płatność tradycyjna (Przelew na konto)  Płatność online (Przelewy24)  Płatność za pobraniem 
InPost Kurier  do 13kg                   13.00zł          14.00zł          18.00zł
  do 34kg                   17.00zł          18.00zł          22.00zł
  do 65kg                   29.00zł          30.00zł          32.00zł
  do 90kg                   39.00zł          40.00zł          40.00zł
  do 200kg (wysyłka paletowa)                  150.00zł        150.00zł        200.00zł
  powyżej 200kg (wysyłka paletowa)                  300.00zł        300.00zł        380.00zł
InPost Paczkomat do 3kg                   12.00zł          13.00zł -
  do 21kg                   14.00zł          15.00zł -
  do 30kg                   25.00zł          26.00zł -

Ups! Coś się stało z paczką? Spokojnie! Skontaktuj się z nami pod numer: 726 599 700, a na pewno coś wspólnie wymyślimy :) 

Dostarczono nieprawidłowy produkt? Z góry przepraszamy! Pomyłki zdarzają się najlepszym, także bardzo prosimy o wyrouzmiałość, swój błąd na pewno naprawimy :) 

Co by się nie działo, reklamacje, bądź zwroty produktów prosimy przesyłać na naszego ogólnego maila:

biuro@farbydodrewna.pl

A produkty, prosimy odesłać na adres naszego magazynu:

MAGAZYN SKYBUD s.c. Adrian Konieczny, Paweł Chlebowicz 
ul. Rapackiego 21a, 
71-467 Szczecin 


UWAGA! Jeśli opakowanie produktu ma wgniecenia lub jest zdeformowane, ale ciecz nie wydostała się na zewnątrz, to zjawsko nie wpływa na ostateczną jakość produktu, dlatego taka reklamacja będzie uważana jako bezzasadna. 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

OSMO 8019 Intensive Cleaner 1L

 

OSMO 8019 Intensive Cleaner  to Intensywny Środek Czyszczący wysoce efektywny, zasadowy koncentrat przeznaczony do usuwania organicznych i nieorganicznych zanieczyszczeń z powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Jest idealny do intensywnego czyszczenia powierzchni olejowanych lub pokrytych woskami olejnymi przed aplikacją powłok Osmo. Intensywny Środek Czyszczący Osmo nie zawiera agresywnych i żrących ługów.

OSMO Intensive Cleaner 8019 Zastosowanie:

Środek przeznaczony do drewnianych powierzchni olejowanych / pokrytych powłokami Osmo, takich jak: podłogi, tarasy drewniane, meble, drzwi, boazerie ścienne, itp. Idealny również do czyszczenia kamienia, plastiku, stali nierdzewnej, WPC i innych wodoodpornych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Przy prawidłowym zastosowaniu Intensywny Środek Czyszczący nie będzie powodował uszkodzeń powierzchni szklanych, aluminiowych, kamiennych, plastikowych, ze stali nierdzewnej i ceramiki itp. Środek nie jest przeznaczony do regularnej / codziennej pielęgnacji.

Przygotowanie: Usunąć brud z powierzchni za pomocą miotły, szczotki lub odkurzacza.

OSMO Intensive Cleaner 8019 Sposób użycia:

Koncentrat powinien zostać wymieszany z wodą w proporcji od 1:10 do 1:20. Po naniesieniu roztworu na powierzchnię, szorować zabrudzenia szczotką do momentu usunięcia ich z powierzchni, a następnie usunąć je za pomocą czystej wody. Nie dopuścić do zaschnięcia roztworu na powierzchni. Po dokładnym usunięciu zanieczyszczeń powierzchnie pionowe osuszyć ściereczką, a podłogi wytrzeć do sucha mopem. Do ręcznego czyszczenia  zalecamy wykorzystanie zestawu Opti-Set (mop z nakładką do czyszczenia na mokro). Do czyszczenia maszynowego zalecamy maszynę jedno tarczową (optymalnie FloorXcenter firmy Osmo) z pierścieniem szczotkowym, czerwonym padem (do szczególnie uporczywych zanieczyszczeń) lub białym padem. Poluzowany brud powinien zostać następnie usunięty za pomocą mopa z nakładką do czyszczenia na mokro (zestaw Opti-Set) lub wilgotną, niekłaczącą ściereczką bawełnianą (po czyszczeniu mechanicznym).


OSMO 8019 Intensive Cleaner  to Intensywny Środek Czyszczący wysoce efektywny, zasadowy koncentrat przeznaczony do usuwania organicznych i nieorganicznych zanieczyszczeń z powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Jest idealny do intensywnego czyszczenia powierzchni olejowanych lub pokrytych woskami olejnymi przed aplikacją powłok Osmo. Intensywny Środek Czyszczący Osmo nie zawiera agresywnych i żrących ługów.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni klienci kupili również