Tarasy, elewacje, meble  oraz inne elementy znajdujące się w przydomowym ogrodzie wymagają szczególnej troski z naszej strony. Każdego dnia są narażone na zmienne temperatury, wilgoć, a także na opady atmosferyczne, takie jak śnieg i deszcz. Dlatego istotna jest specjalna  farba do malowania drewna na zewnątrz – niezależnie od tego, czy są to produkty kryjące, czy wyłącznie glazury, oleje i woski, odporność surowca znacząco się zwiększy.

Po pomalowaniu powierzchnia m.in. tarasu zyska dodatkową barierę ochronną przed wszystkimi czynnikami.

Farba do malowania drewna na zewnątrz to między innymi oferta gdzie znajdują się znakomite oleje do tarasu OSMO, Remmers, Koopman które zawsze cieszą się pozytywnymi opiniami wśród użytkowników.

Udostępniamy także lazury HK-Lasur producenta Remmers w wielu wariantach kolorystycznych, które nadadzą powierzchni niezwykły wygląd, jednocześnie dokładnie ją zabezpieczając. Ponadto znajdą Państwo u nas ogromny wybór impregnatów, farb 2w1 i wiele, wiele innych, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Najwyższej jakości farby do malowania drewna na zewnątrz

Farby do drewna na zewnątrz są gwarancją pięknego wyglądu lakierowanej powierzchni.  Dodatkowo zapewniają jej ochronę przed szkodliwym działaniem np. wilgoci. Farby do desek w pełni zabezpieczają ich strukturę przed opadami deszczu i śniegu. Dowolnie wybrane kolory farb do drewna na zewnątrz pozwalają przeprowadzać metamorfozy, które można podziwiać przez lata. Dzięki naszej ofercie efekty wykończenia wprawią Państwa w zachwyt!

Farby na zewnątrz do drewna gwarancją przyjemności z pracy

Każda farba zewnętrzna do drewna, którą mogą Państwo kupić w naszym sklepie wyróżnia się łatwością użycia. Ich wysoka jakość sprawi, że pokrycie danej powierzchni nie zajmuje wiele czasu. Wielu majsterkowiczów, ogrodników, a nawet rzemieślników będzie czerpać radość z używania farby na zewnątrz do drewna. Dodatkową radość można czerpać z wydajności proponowanych przez nas impregnatów. Wnikają one bardzo głęboko w strukturę drewna, co pozwala na zabezpieczenie obustronne desek tarasowych. Do ich wyschnięcia wystarczy odczekać około 24. godzin. Powierzchnia, która zostanie poddana pielęgnacji nie wymaga wcześniejszego przygotowania tj. szlifowania czy starcia wcześniej nałożonych warstw.

Farba do drewna na zewnątrz idąca w parze z ekologią

W związku z rosnącą degradacją środowiska naturalnego postawiliśmy wyłącznie na produkty, których stosowanie nie jest toksyczne dla najbliższego otoczenia. Zewnętrzne farby do drewna marki Remmers, OSMO czy Koopmans zawierają jedynie składniki pochodzenia naturalnego. Próżno wśród nich szukać silikonu czy rozpuszczalników, dlatego mogą być stosowane nawet do drewnianych zabawek dziecięcych. Na szczególną uwagę zasługuje olej lniany, który jest w pełni środkiem naturalnym. Doskonale eksponuje kolory i słoje drewna, jednocześnie nadając delikatny połysk powierzchni.

Farby na zewnątrz do renowacji i pielęgnacji architektury drewnianej

Każda farba do desek, która znalazła się w naszej ofercie pozwala na zachowanie oryginalnego charakteru drewna. Nasze preparaty nie tworzą filmu na powierzchni, a nowoczesną mikroporowatą strukturę zabezpieczającą przed zarysowaniami. Niezależnie od tego, czy to biała farba do drewna na zewnątrz czy szara farba do drewna na zewnątrz – struktura drewna nie łuszczy się. Dodatkową zaletą jest to, że można ją stosować do miejscowego odnawiania. Nie ma potrzeby pokrywania całej powierzchni.

Dużo zastosowań farby do drewna na zewnątrz

Nasze silnie kryjące i elastyczne farby na zewnątrz do drewna chronią praktycznie każdy jego gatunek. Zewnętrzne elementy takie jak m.in. balustrady balkonowe, tarasy, wiaty samochodowe, deskowane elewacje, okiennice czy palisady/pergole zostaną odświeżone. Po ich zastosowaniu powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i zabezpieczona przed wilgocią czy pleśnią. Farba do desek jest w stanie dać im drugie życie!

Marki farb do malowania drewna na zewnątrz, którym można zaufać!

Tworząc naszą ofertę postawiliśmy na współpracę z producentami, którzy w pierwszej kolejności stawiają na jakość swoich produktów. Marki Koopmans, OSMO czy Remmers to innowatorzy w dziedzinie farb i olejów dla branży budowlanej oraz drzewnej. Farby do drewna na zewnątrz spod ich ręki to gwarancja bezpieczeństwa i jakości. Oferują duży wybór produktów, dzięki czemu znajdą Państwo środek odpowiadający potrzebom i preferencjom.