Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Wkręty do drewna tarasowego z najwyższej półki

Śruby od Essve wykonano ze stali nierdzewnej A2, a także ze stali hartowanej ze specjalną powłoką CorrSel. Wkręty do drewna tarasowego mają końcówki w kształcie grotu strzały, co ułatwia prawidłowe ich wkręcenie. Dzięki temu zabiegowi ryzyko odprysków jest minimalizowane i zmniejszeniu ulega moment dociągający. Wkręty Essve pod głowicą mają gwint, który ma wytworzyć dużą siłę zaciskającą między deską tarasową a legarem nośnym. To specjalne rozwiązanie wybrane przez producenta, które pozwala na to, by otwór wejściowy był niemal niewidoczny. Oprócz tego Essve wkręty zostały wyposażone w napęd TX-bit i spełniają wymagania CE określone w EN14592.

Wkręty tarasowe do ukrytego montażu

Wkręty tarasowe zostały tak zaprojektowane, aby można było je wykorzystać w warunkach ciągłej ekspozycji na wpływ czynników atmosferycznych. Essve wkręty mają zwiększoną odporność korozyjną, co powoduje brak konieczności częstej wymiany. Przyjmuje się, że są w stanie przetrwać w odpowiedniej kondycji w środowisku morskim przez 50 lat, a w środowisku przemysłowym wkręty Essve nie muszą podlegać wymianie przez 25 lat (w przypadku użycia wkrętów ze stali nierdzewnej A2). 

Essve – wkręty do wyjątkowych tarasów

Wkręty tarasowe Essve mają wiele innowacyjnych cech, których często nie mają standardowe wkręty. Zostały stworzone do zadań specjalnych. Wkręty do drewna tarasowego z naszej oferty mogą być użyte także do podestów na kilku poziomach czy desek, które są narażone na większe natężenie ruchu. Marka Essve dostosowała swoje produkty do większości gatunków drewna, jak np. tekowego, Cumaru, Kirai czy modrzewia syberyjskiego.

Polecane przez nas wkręty tarasowe nie wymagają wstępnego nawiercania powierzchni przed ich montażem. Generują dużą siłę docisku, dzięki czemu są w stanie wyprostować poszyte deski. Po zamontowaniu pozwalają uzyskać większą stabilność niż tradycyjne rozwiązania. Zamontowane nawet na końcach desek nie spowodują ich rozłupywania. W kategorii dostępne jest także narzędzie montażowe, które ułatwi aplikację wkrętów. To gwarancja szybkiej pracy i zachowania równych odstępów między deskami. Wkręty Essve z narzędziem montażowym pomogą Państwu w stworzeniu wymarzonego tarasu.