Elewacje, altany, ogrodzenia

By cieszyć się pięknym kolorem i podkreślonymi słojami, o drewniane altany, elewacje i inne elementy budowlane należy dobrze dbać – tylko wtedy będą nas cieszyć przez lata. Do pomalowania ogrodzenia, okiennic czy tarasów powinna więc zostać wybrana specjalna farba do elewacji drewnianej, która nie tylko je odnowi, ale przede wszystkim zwiększy ich trwałość.

Proponowane przez nas farby do elewacji drewnianej doskonale kryją i wnikają w malowane powierzchnie. Dzięki temu deski uodparniają się na światło i warunki atmosferyczne, więc z czasem nie zszarzeją, nie zaczną butwieć ani próchnieć. Oleje dostępne są w różnych kolorach, z łatwością więc wybiorą Państwo taką farbę do elewacji drewnianej, która najlepiej podkreśli Wasze pergole i płoty.

Farby do elewacji drewnianej sposobem na podniesienie atrakcyjności domu

Zadbane elewacje wykonane z drewna prezentują się okazale. Przybliżają nas do natury, jednocześnie dając poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Z biegiem lat nie tracą swojego uroku, a wręcz stają się piękniejsze. Znajdujące się w naszej ofercie farby do elewacji drewnianej są najlepszym i najtrwalszym sposobem na ich konserwację. Zabezpieczają surowiec i eksponują jego wygląd. Nie zawierają żadnych substancji toksycznych i schną dużo krócej od innych tego typu produktów. W związku z tym farba do elewacji drewnianej z powodzeniem może zostać użyta do zabawek dziecięcych.


Farba do elewacji drewnianej w przypadku surowego drewna wymaga nałożenia dwóch warstw. Do renowacji oczyszczonej powierzchni z reguły wystarczy nałożenie jednej warstwy. Tego typu farba oprócz gwarancji niepowtarzalnego połysku wyróżnia się właściwościami wygładzającymi powierzchnię drewna. Farby do elewacji drewnianej są w stanie pokryć niemal każdą nierówność.